Odvážný lord Brant

Odvážný lord Brant https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420050/bmid_odvazny-lord-brant-Jto-420050.jpg 4 66 12

Wherlocke série

Příběh mladé anglické šlechtičny, která se chce koncem 18. století vyhnout nechtěnému manželství. Lady Olympie Wherlocková má dar předvídavosti. Když ji lady Agatha Mallamová požádá, aby určila místo, kde se nachází její bratr, který by ji mohl zachránit před nevítaným a předem smluveným manželstvím, ví přesně, kde má lorda Branta Mallama, hraběte z Fieldgate, hledat. To, co bude následovat, by nikdy nepředpokládala… Lord Brant od smrti snoubenky utápí žal ve víně a v ložnicích ochotných žen. Jeho zhýralý život jen povzbuzuje rozhodnutí jeho vypočítavé matky. Ale s pomocí okouzlující Olympie vymyslí lord Brant odvážný plán, který má ukončit matčiny vychytralé úmysly, jež se týkají jeho sestry. Zatímco mladí lidé se s každým krokem odvážného řešení blíží k dokonalosti, vzrůstá mezi nimi touha, kterou ani Olympie, ani Brant nedokáží ovládnout.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

If He's Tempted , 2013

MarŽak
06.06.2023 5 z 5

Líbí se mi, že v knize je napínavé vše až do konce. Postavy mají své problémy a dokáží se doplňovat. Téma zvláštních schopností je zajímavé

katkaq
12.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Howellová si v téhle sérii opravdu testuje hranice témat, které do svých knih (já je řadím více méně do červené knihovny) dává. Už jsme měli různé typy ukrutností a šílenství, a teď k nim přibyli týrané děti. Vím, že se autorka snaží do knih přidat něco navíc kromě romantiky, ale v kombinaci s krutostí vlastní matky, osudem Faith a týraných dětí toho na mě v tomto díle bylo docela dost negativního a nepříjemný pocit jsem měla i po dočtení knížky a litovala jsem děti, které musely podobné věci opravdu prožít. Děsivá představa. Jinak jsem doufala, že zrovna Brant se ještě ukáže, ale nikdy by mě nenapadlo, že právě po boku Olympie. Jako pár mi k sobě sedli a byli mi moc sympatičtí.

kacenka6144
16.08.2021 4 z 5

Mám ráda knížky téhle autorky, ale v téhle sérii mi pořád něco chybí. Její knížky ze skotské Vysočiny mě bavily víc.

rampapa
09.05.2021 5 z 5

Na příběh o Olympii jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Branta jsem si okamžitě zamilovala. Příběh se četl krásně. Miluji tuhle sérii. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku.

viola5163
24.01.2021 5 z 5

Postavy nejsou najivní, jsou odvážní umí si poradit.

levap
26.07.2020 5 z 5

Další skvělé čtení od této autorky,

Květinka008
02.07.2020 3 z 5

Trošku se to v půlce táhlo a musela jsem si zvyknout na "nadpřirozeno"... ale celkem fajn oddechovka na dva večery.

munka
07.06.2020 4 z 5

Historická romanca, ktorá má všetko. Lásku, napätie, intrigy, zloduchov aj tých na druhej strane. Teším sa na ďalšiu knihu z tejto série.

LilianaFalcon
11.05.2020 4 z 5

Nijak mě neohromila, ale Brnatův i Olympiin osud byl dobře vymyšlený a hezky nakombinovaný.
Jen mi tam nějak nesedí ty fantayt prvky. Bez těch by se to úplně oboešlo a příběh by to posílilo.

Ála1968
17.04.2020 3 z 5

Příběh sám o sobě byl moc hezký,ale to s těmi dětmi tedy nebylo nic,co by mě přinutilo se ke knize někdy vrátit,jako to občas u mých oblíbených dělávám.Nemám ráda,když jsou do toho zamotané týrané děti,myslím,že je toho v životě dost a do romantiky se mi to nelíbí.Nějaký padouch,zloděj,zákeřný vrah,to ano,ale tohle opravdu ne.

havrmoni
05.04.2020 5 z 5

Teda to zas bylo. Tu mrchu jsem chtěla uškrtit už ve druhém díle. Opět moc pěkný příběh.

sulinajindra
19.11.2019 5 z 5

Nádherná a potavá kniha, člověk se od ní nemohl ani odtrhnout.......