MartinProtschke MartinProtschke komentáře u knih

Líp už bylo Líp už bylo Jiří Sivok

Myslím, že to má potenciál na roman. Za mě skvělé i když drsné

30.03.2024 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Seriál jsem neviděl, takže pro mě oddechová jednohubka.

14.12.2023 3 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Za mě skvělé. Tyhle samostatné knížky mi od něj sedí víc než série s Frostem...

06.10.2023 5 z 5

Pošťák Pošťák David Brin

První jsem viděl film, který s knížkou nemá moc společného, ale i ten se mi celkem líbil. Knížka mě ale opravdu nadchnula.

30.09.2023 5 z 5

Spálená země: kniha druhá Spálená země: kniha druhá Jakub Hoza

Druhý díl trochu lepší než první, ale Kotleta, Kulhánek nebo Kopřiva to není. Pořád mám pocit, že ty hlášky tam jsou trochu na sílu a je to směs všeho možného, nejvíc tam vidím Highlandra v Čechách...

31.08.2023 3 z 5

Stínozem Stínozem Peter Straub

Nechápu nízká hodnocení, mně se to líbilo.

26.08.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Po skvělých recenzích jsem po knize sáhl a nebyl zklamaný. Nápad s obrázky skvělý jakož i obrázky samotné.

28.07.2023 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Slušná oddechová vyvražďovačka

25.07.2023 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Na knížce mě zaujaly hlavně popisy hory, lezení a světa serpu a Himálaje. Příběh byl trochu pritazeny za vlasy, závěr nevyjímaje. Oddechovka dobrá.

26.06.2023 3 z 5

Zvuk Zvuk James Patterson

Za mě skvělý nápad a dobře se to četlo. J.D.Barker mě zatím nikdy nezklamal..

08.06.2023 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Celá série mě neskutečně baví, akorát jsem vždycky napnuty, jak skončí soukrome osudy hlavních postav a on vždy konec. Doufám, že to autorka před svou smrtí odhalila

10.04.2023 5 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Moc pěkná knížka a nutila mě i k zamyšlení. Další plus je, že se ve vyprávění objevuje i moje rodné město.

01.02.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Jedná se sice většinou o výběr povídek, které se objevily v různých antologiich, ale rád jsem si je přečetl znovu. Ty, které navazují na Propast času mě aspoň navnadily, abych si to už konečně přečetl až seženu i první díl.

08.01.2023

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Témata knížky zajímavá, ale zpracování se mi nelíbilo. Chvíli vyprávění, chvíli rozhovor. Když jsem myslel, že Štocek vypráví, objevila se tam otázka na již vypravenou věc a to několikrát. Štočkovo vyprávění je občas jak úřední záznam. Občas tam je: volal operační nebo vedoucí, to by si možná měl pamatovat. A dost často tam padá, to si nepamatuju. Nebo: našli tam nějakou stopu, možná nůž

31.12.2022 3 z 5

Inferium Inferium Roman Bureš

Kromě jedné povídky, ze které vzešla tahle knížka, jsem od autora nic nečetl. Ale po tomhle se hned chystám na pokračování.
Ke trojici českých K mi přibyl další český oblíbený autor.

15.06.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Líbily se mi všechny tři knížky autorky, ale tahle mi z nich přišla nejslabší. Ale i tak se četla dobře

26.01.2022 3 z 5

Na plný plyn Na plný plyn Joe Hill (p)

Že mladý King je můj oblíbený autor tahle kniha jenom potvrzuje. Tak úžasné povídky jsem už dlouho nečetl a ocenil jsem i dvě povídky psané s panem otcem. Úžasná knížka.

05.12.2020 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Ještě lepší jak Game, už se těším na závěr,jak to všechno dopadne. De la Motte je teď můj další oblíbený severský autor.

25.05.2020 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Moje první knížka od autora, ale určitě ne poslední. Jediné,co mi vadilo, byly ty anglické věty a komentáře.

21.05.2020 4 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Tuhle trilogii miluju. Třetí díl jsem hltal jako ty dva předchozí a nepřestal jsem, dokud jsem nedočetl. Opět plné zvratů a skvělý závěr!

02.03.2020 5 z 5