martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Výborný. Hned bych dala ještě další pokračování. Musela jsem teda dát o jednu hvězdičku méně a to za překlepy a chyby.

23.03.2018 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hned od první stránky to začalo být napínavé a vtipné. Rozhodně Kerstin Gierová nezklamala. Už se těším na druhý díl.

11.03.2018 5 z 5

Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Jill Smokler

Tak úplně jsem se nezasmála, ale v některých pasážích jsem se dost viděla. Maminky přečtěte si to, mně se v některých věcech ulevilo, že v tom nejsem sama a jediná, kdo má takové myšlenky.

18.02.2018 3 z 5

Simpsonovi - Komiksový úlet Simpsonovi - Komiksový úlet Matt Groening

Klasika Simpsonovi v komiksu. Ale stejně seriál je seriál.

12.12.2017 3 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nečekala jsem, že to bude tolik zajímavé téma. Až mě to překvapilo. Není to teda něco co bych doporučovala dál, ale jsem ráda, že jsem si to přečetla. Občas jsem se ztrácela v tom přeskakování z přítomnosti do minulosti a zpět, ale dalo se.

12.12.2017 3 z 5

Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Zajímavosti o smýšlení italů dobré a plus jsou ještě recepty. Jinak mě knížka nebavila, žádný pořádný příběh a spoustu italštiny, kterou neumím ani přečíst a občas jsem nevěděla o čem je řeč.

05.11.2017 2 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Taková spíš pohádka s detektivkou dohromady. Pro mě spíš zklamání. Ale koláč asi zkusím, recept nevypadá špatně.

21.09.2017 2 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Vůbec se mi nedařilo se ponořit do děje. Táhlo se to a ne a ne se pořádně začíst.

01.08.2017 2 z 5

Pohádkové příběhy z celého světa Pohádkové příběhy z celého světa Peter Holeinone

Parádní knížka, jedna z těch lepších. Nádherné obrázky! Jediné co mi vadilo byly pohádky z Ruska.

12.07.2017 4 z 5

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Klasika, která byla dobře propojená. Jen teda knížky mám raději. Ale díky manželovi jsem si rozšířila obzory i do jiného žánru.

12.07.2017 3 z 5

Trilogie Drahokamy Trilogie Drahokamy Kerstin Gier

Paráda, všechny tři knihy za dva dny přečtené. Nečekala jsem, že to bude až taková bomba.

03.07.2017 5 z 5

Mému synovi Mému synovi Jana Drašnarová

Neuvěřitelné, čeho jsou gambleři schopni.

03.07.2017 2 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala, ale pak už se nešlo odtrhnout jak to bylo napínavé. Super!

10.06.2017 5 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Parádní odpočinková literatura. Filmy si musím shlédnout.

31.05.2017 5 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Na knížku jsem se moc těšila, ale zklamalo mě to. Nelogické příběhy a závěr každé pohádky nedomyšlený.

31.05.2017 odpad!

Byla jednou koťata Byla jednou koťata Ljuba Štíplová

Nelíbila se nám jména kocourků. A je to takové nijaké ty pohádky.

14.03.2017 2 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Jacob Ludwig Carl Grimm

Takové krváky, ještě že tomu malej ještě nerozumí. No u nás v knihovničce to nezůstane. U jedné jsem měla strach dokonce i já. Takové horory.

08.03.2017 1 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Čekala jsem od toho mnohem víc. Měla to být kniha, u které se zasměji a vtip nebo něco čemu bych se zasmála ne a ne přijít. Hrubá mluva mi také moc nesedla, ale tak patří to ke stylu této knihy. Je to podobný styl jako má Bukowski. Jako by to psal on sám zamlada. Takže jeho fanoušci, si myslím, že by byli spokojeni.

02.03.2017 2 z 5

Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Mark Lowery

Taková puberťácká knížka. Překvapila mě, nečekala jsem, že by až tolik pobavila. Má to zajímavý název a nápad také dobrý. Ilustrace zajímavá. Má to o jednu hvězdu méně za Rosii a ten její důvod proč je naštvaná.

04.02.2017 4 z 5