Vtipně napsaná knížka v krátkých kapitolkách líčí všechny neskutečné věci, jichž jsou děti v raném věku schopny. Určitě už jste sami leccos zažili, namátkou jak děti dokážou pojmout iracionální nenávist k váženému členu rodiny, spát s otevřenýma očima, zamilovat se do svého obrazu v zrcadle, jíst ze psí misky, spláchnout něco cenného do záchodu, pořídit mamince slušného monokla… Pokud by děti vašich známých náhodou nevěděly, jak na to, Sally Nortonová jim ráda poradí – vždyť je celá řada věcí, které musí stihnout, než jim bude pět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287945/101-veci-ktere-musite-stihnout-nez--0wZ-287945.jpg 2.910
Humor, Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Vyšehrad

101 Things To Do Before You're Five, 2010

martinkaLLL
01.06.2017

Přelouskala jsem to, ale vůbec mě to nebavilo ani nerozesmálo.

Sally Norton
britská

Kniha 101 věcí, které musíte stihnout, než vám bude pět - Vtipné, prapodivné i vyloženě odporné věci, které můžete očekávat od je v