Martina023 Martina023 komentáře u knih

Červená nit osudu Červená nit osudu Mirka Skočílková

Bohužel musím přiznat, že mě kniha trochu zklamala Měla pěknou myšlenku, která se ale podle mě nerozvinula tak jak by mohla a tak jak skončila mě moc nebavilo a zklamalo. Myslím že autorka má na víc.

23.04.2024 3 z 5

Pokračování knihy, opět čtivé a chvílemi až mrazivé, když si člověk uvědomí jak těžká doba zase nastala. Vůbec nic neměli lidé jednoduché a "zadarmo". Měli bychom si uvědomit jak se dnes máme dobře.

23.04.2024 5 z 5

Botanikova dcera Botanikova dcera Kayte Nunn

Tato kniha se četla sama. Prostě to byla kniha právě pro mě. Mám moc ráda střídání minulosti a současnosti a tady se to alespoň podle mne autorce moc povedlo. Krásná kniha, která by mohla mít pokračování... doporučuji.

30.03.2024 5 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Pro mě krásná s láskou psaná kniha. A vůbec nevadilo, že je to autorčina prvotina. Alespoň já z knihy cítila, že jí autorka psala s láskou. Kniha mě pohladila a jsem moc ráda že jí mám v knihovničce.

17.03.2024 5 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

Krásná kniha, která mě pohladila po duši. Propojení minulosti se současnosti je nenásilné, plynulé a krásné. Autorce tleskám. Děkuji.

13.03.2024 5 z 5

Pojízdná čajovna splněných snů Pojízdná čajovna splněných snů Rebecca Raisin

Na knihu jsem se těšila,ale bohužel mi přišla taková jednoduchá. Ale věřím, že si najde čtenáře, kterým se bude kniha líbit více než mě.

28.02.2024 3 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Velmi silná kniha. Člověk si uvědomí co vše se dělo a jak to měli lidé v životě těžké a i přes to vše se snažili žít pospolu, pomáhat si a být si podporou. Už se těším na další díl.

11.02.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Byla to kniha , která Vás nutí číst dál...aby jste věděli co bude dál. Na jedné straně trocha romantiky,na straně druhé to,co nechcete aby se někomu v životě dělo. Moc se mi líbil závěr... už jsi doplavala. Už nemusíš plavat dál.

11.02.2024 4 z 5

Pět set mil od tebe Pět set mil od tebe Jenny Colgan

Kniha nebyla špatná, ale zdálo se mi, že předcházejí knihy byly o něco málo lepší. Romantiku až tak nehledejte,ale zase se setkáte s prací sestry , která není vždy jednoduchá a dokáže i samotnou sestru potrápit. Důležité je, že vše má v životě nějaký smysl.

05.01.2024 4 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Pohodová kniha, četla se dobře. Takové to milé čtení, které i když víme jak dopadne, rádi čteme. Na vánoční čas ideální.

26.11.2023 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Kniha se mi četla dobře,i když už mi přijde jako každá od této spisovatelky. V této na mě bohužel moc nezapůsobily vinice a okolí což si myslím že je škoda. Příběh se mi ale celkově líbil i když bych ho ještě více rozvedla.

17.11.2023 4 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Pěkná oddechová kniha o strastech v životě a o odhodlání najít sebe samu. Kniha se mi líbila a četla se dobře.

04.11.2023 4 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Kniha s jasným koncem. Taková oddechová četba na dovolenou. Četla se ale hezky.

18.10.2023 3 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Kniha s jasným koncem. Taková oddechovka. Četla se ale hezky. Kniha vhodná na dovolenou.

18.10.2023 3 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Tak toto byla neskutečná kniha. Přišla mi nejlepší od autorky .Pokud se toto opravdu dělo,tak je to neuvěřitelné a tuto knihu budu mít hodně dlouho v mysli.

16.10.2023 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Kniha se sice četla dobře,ale dle mého názoru byla trošku povrchní, zrychlená a málo propracovaná. Což je ale škoda.

16.10.2023 3 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Kniha ze které mrazí. Ale hodně na mě zapůsobila. Takovou knihu musím mít v knihovně.

06.10.2023 5 z 5

Dům nového života Dům nového života Marie Adams (p)

Pěkná kniha o založení porodního domu. Kniha se četla dobře. Líbila se mi.

06.10.2023 4 z 5

Obchůdek s knihami Obchůdek s knihami Rebecca Raisin

Pohodová milá kniha. Taková oddechová. Je sice předvídatelná,ale v dnešní době si i takové pohodové knihy musíme přečíst.

06.10.2023 5 z 5

Jiné životy Jiné životy Sofia Lundberg

Pěkná kniha o vzniklém přátelství dvou žen. Kniha se četla dobře.

06.10.2023 4 z 5