martin9929 martin9929 komentáře u knih

Zázračný medailon Zázračný medailon Zuzana Koubková

Skvělá série příběhů.

26.04.2020 5 z 5

Co když zemřu, než se probudím Co když zemřu, než se probudím Emily Koch

Zajímavě psaná kniha z pohledu oběti. Čekal jsem trochu jiný konec knihy.

10.02.2020 4 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Pěkné a napínavé čtení. Určitě si přečtu další díly.

02.02.2020 5 z 5

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

Velmi čtivá kniha. Pan Vondruška opět nezklamal.

17.09.2019 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Tahle série mně opravdu dostává víc a víc. Na konci mně mrzelo, že je příběhu konec.

03.08.2019 5 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Předchozí díly asi opravdu lepší. Ale se zájmem jsem knihu přečetl. Děj určitě pěkný. Docela dost skutečných historických postav.

25.07.2019 4 z 5

Spiklenci obruče a kladiva Spiklenci obruče a kladiva Jan Bauer

Pan Bauer opět nezklamal. Kniha se mi četla velmi dobře, i když se striktně nedrží skutečnosti, jak předesílá sám autor. Děj má spád.

26.06.2019 5 z 5

Karel IV. - Největší záhady a mystéria Karel IV. - Největší záhady a mystéria Vladimír Liška

Pro mně zajímavá a čtivá kniha.

07.06.2019 5 z 5

Průvodce pražskou archeologií - Památky známé, neznámé i skryté Průvodce pražskou archeologií - Památky známé, neznámé i skryté Ivana Boháčová

Skvělá kniha pro zájemce o archeologii a historii Prahy.

25.02.2019 5 z 5

Na hradech, v klášterech, v podhradí Na hradech, v klášterech, v podhradí Dieter Breuers

Tato kniha hodně pobavila. Pro zájemce o život ve středověku super počtení.

28.01.2019 5 z 5

Hvězdy první republiky Hvězdy první republiky Alžběta Nagyová

Mám rád prvorepublikové filmy a proto jsem sáhl po této knize. Životopis herců je stručný. Bohužel jsem našel několik chyb v datech, nedokončené věty. A také výběr nejslavnějších filmů bych řekl že je skrovný. Ke konci knihy jsem měl pocit uspěchanosti.

15.01.2019 2 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Další příběh který nezklamal. Čtivý děj, skvělý a nečekaný obrat v rozuzlení případu. Mám tyto knihy velice rád.

15.11.2018 5 z 5

Pošta od Mary Pošta od Mary James Patterson

Tahle série mně velice zaujala. Opět nechybí napětí.

31.05.2018 5 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

Opět příběh který nezklamal.

28.05.2018 5 z 5

Dračí náhrdelník Dračí náhrdelník Vlastimil Vondruška

Super počtení. Jako ostatně vždy.

02.04.2018 5 z 5

Skutečný příběh templářů Skutečný příběh templářů Sharan Newman

Skvěle popsána historie řádu templářů, včetně vyvrácení některých mýtů spojených s tímto řádem. Moc mně bavila.

03.03.2018 4 z 5

Smrt na Karlštejně Smrt na Karlštejně Jan Bauer

Kniha není úplně špatná. Dějově hezké, vykreslená doba Václava IV. Akorát mi vadí příliš vulgárních výrazů. To se mi k autorovi nelíbí.

01.07.2017 4 z 5

Hříšná světice Hříšná světice Jan Bauer

Za mně určitě pěkné čtení. Zajímavě zpracované téma z období, o kterém mnoho nevíme. Děj má určitě spád a samozřejmě dramatický konec, i když víte jak to skončí.

12.11.2016 5 z 5