Hvězdy první republiky

Hvězdy první republiky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397278/mid_hvezdy-prvni-republiky-zAL-397278.png 3 5 2

50 filmových ikon z doby první republiky a protektorátu. Zveme vás na premiéru… pod světla reflektorů prvorepublikových a protektorátních filmových ateliérů! Herecké ikony tehdejší doby se nesmazatelně zapsaly do srdcí filmových diváků a doslova psaly historii. Těší se na vás Hvězdy první republiky. V dokonalé úpravě s elegantním leskem, živým a čtivým jazykem, a samozřejmě zasvěceně a důkladně vás provedou i těmi nejtajnějšími zákoutími svých soukromých i hereckých životů.... celý text

jprst
11.03.2020 1 z 5

Koupeno v oblíbeném antikvariátu (už cena mě měla varovat), po přečtení jsem tím bez jakékoliv lítosti obohatil nejbližší knihobudku. Prostě je opakování známých informací, nové téměř žádné.

martin9929
15.01.2019 2 z 5

Mám rád prvorepublikové filmy a proto jsem sáhl po této knize. Životopis herců je stručný. Bohužel jsem našel několik chyb v datech, nedokončené věty. A také výběr nejslavnějších filmů bych řekl že je skrovný. Ke konci knihy jsem měl pocit uspěchanosti.