marta14 marta14 komentáře u knih

Spisovatel Spisovatel Lucie Salová

Kniha Spisovatel, je za mě skvělá četba, pokud milujete erotické romány. Navíc je od české autorky, což já moc nevyhledávám, ale o to víc mě překvapilo, jak to autorka zvládla.
Hlavní hrdinka Hana se seznámí se spisovatelem Adamem. V knize je hodně vtipných scén, to mě ze začátku hodně bavilo. Hana byla totiž celkem smolařka, určitě by se něco takového stalo i mně. Na můj vkus tam těch trapných situací bylo ale postupem času až moc. Adam se mi líbil v knize čím dál víc. Hlavně se mně osobně líbilo jedno jeho gesto, narozdíl od Hany, což mě v té knize dost naštvalo. Za mě ta její reakce byla až moc přehnaná, dlouho mě v knize něco tak nenaštvalo. Ale zbytek knihy už byl skvělý .
A ten konec? Autorka mě hodně napínala a já potřebovala vědět, jak to skončí...(Ale to bych vám prozradila moc). Ještě je třeba dodat, že Hana má kamarádku, která má hroznou slovní zásobu. Určité výrazy byly vážně šílené. Ale stejně si ji zamilujete, obzvlášť ke konci knihy. A bez ní by to prostě nebylo ono.
Erotické scény byli skvěle popsané, určitě není snadné, něco takového napsat. Možná by některé z nich šly ještě daleko lépe, ale jak už jsem řekla, je určitě těžké něco takového napsat, aby se do toho čtenář nějakým způsobem ponořil.
Na konec bych chtěla říct, že knihu můžu určitě doporučit. I přes nějaké malé mínusy mě to moc bavilo a nudit se u toho určitě nebudete. Takže určitě knihu zkuste.

30.09.2023 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Jsem hrozný strašpytel, každopádně si občas přečtu i takovýto žánr. Tato autorka je pro mě ideální, protože je to trošku mrazivé čtení, ale nic vyloženě děsivého, u čeho bych se bála v noci chodit po tmě... Navíc ta čtivost je skvělá.

24.05.2023 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Za mě nejlepší díl. (Společně s prvním dílem). A tak moc čtivý .

26.04.2023 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zatím nejlepší kniha od autorky. Tohle mě hodně bavilo a všechny ty lidi jsem si hrozně oblíbila. Navíc to bylo moc čtivé. Doporučuji.

25.02.2023 5 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Tohle bylo velké zklamání. První tři díly byly za mě úžasný a moc je doporučuji. Ty další dva už byly slabší, ale furt se to dalo. Ale tohle? Kde je ten příběh, který tu každý z vás doporučuje? Vždyť to nemělo žádný pořádný děj... Konečně se něco stalo až v poslední kapitole. Dál v sérii už pokračovat nebudu...

22.02.2023 3 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Další oddechovka v této sérii. Dávám 3,5*. Nečekejte od toho něco převratného. Stále u mě vede první díl, který zatím nic nepřekonalo.

30.09.2022 3 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Za mě takové 3,5 hvězdičky. Nic moc zajímavého se tam nestalo, až na ten konec. Ten jsem vážně nečekala... Hned jdu na další díl.

30.08.2022 3 z 5

Pláč zavržených předků Pláč zavržených předků Angela Slatter

Anotace mě hodně zaujala, tak jsem to chtěla zkusit. A nelituji. I když první cca 70 stránek bylo takové půl na půl, pak se to rozjelo a druhou půlku knihy jsem si opravdu zamilovala . Bylo tam jedno překvapení za druhém. Hlavní hrdinka se mi moc líbila a já byla zvědavá, co bude následovat v knize... Na mě tam bylo možná až moc vražd, ale na druhou stranu si to nedovedu představit bez toho... Bylo tam moc překvapujících událostí, až jsem se divila, kde ta autorka ty nápady bere. Všechno do sebe pěkně zapadalo. Možná bych přidala trošku víc té romantiky, ale pak by to nebylo takové temné no... (Já mám prostě ráda všude tu romantiku.) Navíc to za mě bylo i hodně čtivé, ale až v té druhé polovině knihy, to jsem to už nemohla odložit. Hodně jsem knihu přirovnávala k duologii Zlodějská přísaha/ Zlodějský tanec, která se mi moc líbila a knize Dům soli a smutku. Samozřejmě to není totožné, ale hodně mi to připomínalo. Takže pokud se to líbilo i vám, tak rozhodně zkuste i tady tu, určitě nebudete litovat. Pokud tedy máte rádi nějaké ty temnější příběhy.

17.06.2022 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Za mě 3,5 hvězdiček... Je to fajn oddechovka, dokonce jsem se i zasmála. I tak u mě ale vede první díl...

20.05.2022 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Dávám 4,5 hvězdičky... Čekala jsem trochu jiný příběh, ale i tak se mi to moc líbilo.

16.04.2022 4 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

4,5 hvězdiček... Za mě skvělá kniha k povinné četbě.

10.03.2022 4 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

4,5 hvězdiček. Hodně mě překvapilo, že to bylo fakt skvělý! Rozhodně doporučení k povinné četbě.

27.12.2021 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Skvělá kniha v tomto žánru.

27.12.2021 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Tohle bylo boží! Konečně skvělá vánoční kniha.

27.12.2021 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

3,5 hvězdičky... Byla to pěkná oddechovka, ale předchozí kniha autorky se mi líbila víc. Každopádně jsem se u toho opravdu zasmála :).

20.11.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Mně se víc líbil první díl, tady tomu dávám 4,5 hvězdičky. Ale už se těším na třetí. Jsem moc zvědavá, jak to autorka uzavře.

25.09.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

4,5 hvězdičky. Za mě byl Sexy profesor o trochu lepší, ale i tuto knihu doporučuji. Už se těším na další od autorky.

28.07.2021 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

3,5 hvězičky. Pěkná oddechovka.

28.07.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Za mě 3,5 hvězdičky. Od autorek už jsem četla i lepší knížky. Ale věřím, že pro někoho to bude jedna z těch lepších.

28.07.2021 3 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

3,5 hvězdičky. Oproti předchozím dílům mi to přišlo slabé...

24.05.2021 3 z 5