Marosusu Marosusu komentáře u knih

Údolie Údolie Dušan Budzak

Ja som otvorená novým autorom slovenským..toto som dostala od manžela na Vianoce celú trilógiu...mne sa to ako dejová línia páčilo ...každá kniha má svoj príbeh s jednou hlavnou postavou...trošku iný štýl písania ale nemôže byť každý rovnaký...ja si kúpim aj ďalšiu krimi knihu ak bude ;-)

14.03.2019 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Ako vždy hodnotím pozitívne keďže som fanúšikom spisovateľa ...dlho som sa na ňu tešila a dostala som ako darček k narodeninám ;-)...páči sa mi pár hodinový dej a príbeh...až niekedy ľutujem že knihy pre dospelých hlavne takéto nemajú obrázkové prílohy a všetko hľadám na ujovi G...;-)

12.02.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak ako som si prečítala predomnou hodnotenie asi som si mala dať pokoj od ďalších častí..knihy prečítané za pár dní a samozrejme už viem čo čakať tie obraty či je vrah pravý alebo nie...ale ako séria super ..všetkých 9 kníh zvládnuté za 2 mesiace popri 3 deťoch ;-) a idem si dať tiež nejakú na inú tému nech si oddýchnem od vrážd...;-) ale ďalší sériový vrahovia čakajú :-)

30.01.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Nooo tak klobúk dole..konečne sme sa dozvedeli niečo viac o Robertovi to kvitujem a knihu som dala za 3 noci...rýchly pardnovy dej čo vás nepustí od knihy..ešte viac sa mi páči Robert ;-)

14.01.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Knihe sa nedá nič vyčítať ...autor nás znova vťahuje do príbehu a nepustí ..ale tento príbeh mna nezaujal na 100pro...inak ako autor super :-)

14.01.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

No znova píšem že aj táto časť má dostala...záver fakt skvelý ..tie zvraty sú fakt vymakane...autora pripisujem k mojim veľmi obľúbeným autorom :-*

14.01.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Docitana tretia kniha serie a môžem zhodnotiť že pre mňa super ...autor píše tak že sa vzivam do deja rozmýšľam s detektivmi...pri opise zranení má bolia aj kosti ;-) rozcitana 4 ka a teším sa na ďalšie v sérii ;-)

31.12.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Po jednotke ďalšia dávka strachu napätia a perfektného čítania ...veľmi sme si sadli s detektívom :-D

10.12.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wau wau wau po dlhej doma fakt dobre napísaná krimi kniha mám celú zbierku tak sa brutál teším na ďalšie :-)

30.11.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tak ako handrovy panák nie je to 100%....v deji som sa stracala..niektoré scény fakt ako scifi ale zato obľúbila som si hlavnú hrdinku a teším sa na ďalší diel hlavne kôli nej ;-)

23.11.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No u mňa ako na horskej dráhe raz hore raz dole ..záver sa dal..čítala som už lepšie bestsellery..uvidím čo ďalší diel ;-)

14.11.2018 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Celkom čitateľná kniha...zaujímavá zápletka...koniec už pre mňa prekombinovany ;-) ale ako oddychovka super ;-)

04.11.2018 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Mne sa kniha pacila..jednoduché čítanie pre mňa úplná oddchovka popri vsednym materským povinnostiam..dala som ju za 2 nočné ;-)

01.11.2018 5 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Znovu Danovka ktora sa vlastne čítala sama ...milujem ten humor v mordoparte...aj keď prvých asi 22 kníh som čítala chronologicky pribehovo nie podľa vydania a bolo skvelé sledovať Risov rast ako kriminalistu...to skákanie rokov keď čítam ďalšie príbehy trošku mínus ale inak hodnotím ako najlepšie z Sk tvorby ;-)

18.09.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Milujem túto sériu a táto cast super ..mne sa páči aj dej s Alex :-) teším sa na ďalšie knihy od autorky :-)

13.09.2018 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Tešila som sa na ďalšiu knihu od autorky ale čítanie bolo zdĺhavé začiatok nudný na záver až priveľa odhalení ...ale ako všetky jej knihy čítanie ma bavilo ked hodnotím sériu s Lacey a teším sa na ďalšie autorkine diela :-)

13.09.2018 4 z 5