marina4088 marina4088 komentáře u knih

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Knížka byla dosti čtivá a dost se mi líbila. Hodně zápletek, člověk si mohl myslet že ví, jak to vlastně všechno je a pak četl dál tak zjistil, že se mýlí. Originální příběh, sice trošku temný na YA, ale i přes to dost fajn. Akorát za mě bych trošku rozepsala život hlavního hrdiny a některé části knihy celkově, protože to prostě chtělo. 4,5 hvězdy

07.07.2020 5 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Jo, knížka byla na čtení celkem dobrá. Až na to, že jsem se do ní nějak nemohla začíst a když už to šlo, byl konec. Některé části mohly být kratší, některé zase delší - kniha byla taky dost zmatená, někdy tam toho bylo až moc, což jí dělalo částmi až nudnou a zmatenou. Také postavy ne a ne si oblíbit a když už jo, tak ne na dlouho, protože je po chvíli příběh prostě odstranil.

07.07.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Moje druhá knížka od autorky a musím říct, že má skvělé nápady, ale hrozně se do nich zamotává. Knížka byla celkem svižná, dala se rychle dočíst a první polovina byla i napínavá, ale od druhé poloviny už to bylo takové, že šlo dost přesně předpovědět, kdo je viníkem, kdo s kým peče a tyhle věci. Když se příběh blížil ke konci, přišel mi zbytečně uspěchaný, nějaké části šly ještě prodloužil (zacož některé šly zase zkrátit). Taky snad každá postava, co tu vystupovala, měla nějaké větší tajemství, které se postupně odkrývalo, což nevím jestli bylo spíš + nebo -. Knížka krom všeho byla dost předvídatelná, což je pro mě rozhodně - a konec se dal čekat, což nebylo zrovna šťastné zakončení. Ale i tak bych řekla, že knížka za přečtení stojí, ikdyž já bych si radši dala rereading někdo cizí v domě než této.

07.07.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha nebyla až tak špatná, jenže mě osobně přišla hrozně zkrácená. Některé věci přímo křičely o to, aby mohli být rozepsanější a delší, protože rozhodně bylo o čem psát. V zásadě se mi příběh ale líbil - dočetla jsem ji v celku rychle. Musím ale říct, že byla dost předvídatelná až na konec, což mě přesvědčilo o mém hodnocení

07.07.2020 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Strašně nádherná knížka kterou jsou ke konci celou prořvala..

29.05.2020 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Průměr

27.04.2020 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Celkem dobré čtení, mám ráda počítačové hry a zde byl i dost dobře popsány ten herní svět. Každopádně skvělý nápad u které bych se bohužel nebála, že se brzy stane skutečností. Mělo to sice své mouchy, za to hvězdu dolů, ale jinak hodnotím furt jako dobrou knihu.

06.04.2020 4 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Skvělé pokračování prvního dílu nyxie, které napřestává bavit a překvapovat. Sice mi přišlo, že se tam některé věci motaly dohromady, ale bylo tam i dost věcí, které to zase spravily. Už se těším na trojku

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Nyxia má za mě skvělý příběh, čte se moc hezky a svižně. Zajímavý námět s něčím úplně novým - a stále další tajemství které se odkrývají.

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Kniha, která ze začátku vypadalo velmi jednoduše, se rázem promění v dost romantický a smutný příběh. Každopádně jsem knihu četla moc ráda a dočetla jí opravdu rychle. A ten konec jsem opravdu nečekala..????

Ztracená Ztracená Adam Nevill

Zajímavé,ikdyz už trošku okoukané téma, ale to by nevadilo. Spíš se mi hrozně nelíbil styl psaní (a nesnáším v knize najít chyby, zde jich bylo hned 6) takže za mě i překlad nic moc. Špatně se mi četla, nebavilo mě to, žádná postava mi neuměla přírůst k srdci.. Naštěstí jsem dočetla ale pod tlakem, konec v zásadě otevřený a o ničem, nic skoro nevysvětlil.. za mě ne..

06.04.2020 2 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Druhý díl zcela úžasné série - úžasný styl psaní, je zde už více rozebrán děj a celkově je kniha o trošku lepší jak první díl, zacož poklona, protože moc často se nepodaří předrčit první díl.

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Sice trošku pomalejší rozjezd, ale knížka je úžasná. Miluju autorčin styl psaní i to, jak rychle se do do postav buď zamilovat nebo si je znepřátelit. Úžasný příběh, nový svět.. všechno

Enjoy Enjoy Solange Bied-Charreton

Kniha s celkem fajn tématem, ale s opravdu hrozným zpracováním, nikde zápletka, nechápala jsem, o čem to v zásadě je, nutila jsem se jí vůbec dočíst..

28.03.2020 1 z 5