Marikapachlova Marikapachlova komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

docela těžko stravitelná ale naprosto super!

23.03.2020 4 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

moc mě to bavilo, mnohem víc bych ráda jednou Japonsko navstivila

04.03.2020 5 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

bozi, bozi, bozi.... uprostřed jsem trochu váhala, ale posledních 200 stran jsem úplně zhltla

02.03.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

knizka je super, sice jsem vedela kdo Linnu unesl uz v prvni tretine knizky, ale to nic nemeni na tom, ze jsem ji zhltla az do konce

12.01.2020 4 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Knizka mebyla spatna, ale asi mi chybel vetsi spad a napeti nebo nevim, ale zkusim jeste dat autorce sanci s druhym. dilem ????

06.01.2020 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

knizka jako celek dobra, jen obcas mi prislo zbytecne skakani v deji a trosku(mozna prekladem) casto se opakuji popis tlejiciho vzduchu apod.... ale urco sahnu i po Jame ????

30.11.2019 3 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

kniha sr mi moc libila

20.11.2019 4 z 5

Zářijová světla Zářijová světla Carlos Ruiz Zafón

Puvodne jsem. si vzala tuto knihu jen jako dalsi bod vyzvy... nechtelo se mi do niceho "tlusteho a krvaveho ????".... no a jako uplne me to dostalo... poslednich asi 70 stranek jsem mela pocit, ze vsechny synovy hracky divne koukají... proste Boží!

09.11.2019 4 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Jako první jsem videla film, ale kniha je proste takova "chladna a zaroven dechberouci".... na druhou stranu A. Brody to zahral tak uzasne, ze ta jedna hvezdicka u filmu je jasna.

06.11.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Za me dobre

19.04.2019 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Kniha sama o sobe je primo strhujici,zhruba do půlky,pak se autorka trosku vic nimra v myšlenkách hlavniho hrdiny,obcas mi prislo zmatecne preskakovani sem tam v casove ose,ale jinak me kniha nadchla a urcite budu pokracovat ve zkoumani autorčina dila.

25.01.2019 5 z 5