Marie022 Marie022 komentáře u knih

Čarodějka Issy Čarodějka Issy Melvin Burgess

Knihu jsem četla, když mi bylo asi deset, tehdy se mi strašně líbila, úplně na mě dýchla ta ponurá, středověká atmosféra, každé slovo jsem doslova hltala. Za mě skvělá knížka, kterou bych rozhodně doporučila.

07.03.2021 5 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Když jsem si tuhle knížku kupovala, ani jsem nevěděla o čem je, když jsem se to potom dozvěděla, myslela jsem, že to bude jedna z těch knížek co nikdy nedočtu, ale jenom jsem si přečetla první kapitolu už jsem měla pocit, že ji snad ani neodložím.
Juliiny zážitky v Tamaris byly legrační místy i smutné, ale strašně dobře popsané. Seniory člověk najednou vidí úplně jinak.
Zkrátka je to skvělá knížka ke čtení, doporučuji.

06.03.2021 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Tenhle příběh naprosto miluju, v psané i hrané podobě.
Za mě nemám co vytknout, jenom to, že pět hvězdiček je málo.

25.02.2021 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Jako první jsem viděla film a po shlédnutí jsem byla naprosto přesvědčená, že si chci přečíst knihu a ta byla ještě lepší než jsem si myslela že bude.

13.02.2021 5 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Super. Dalo to odpovědi na hodně otázek.
Jenom by mě zajímalo jestli JD zamýšlel tu podobnost s aktuální situací.

11.02.2021 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Když jsem si tuhle knížku dávala do košíku, moc jsem toho od ní neočekávala, snad jenom to, co sděloval název, ale hned po první kapitole jsem na ní úplně změnila názor. Byla čtivá, napínavá a hrozně zajímavá.

11.02.2021 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Tahle kniha a i následující díly se mi možná líbily o trošku víc než Nástroje smrti. I když mě neustále mátlo to, že se příběh odehrává před Nástroji, ale to je čistě můj problém. Každopádně celá série byla perfektní, doporučuji.

09.02.2021 5 z 5

Nástroje smrti 1–6: Sága o lovcích stínů (box) Nástroje smrti 1–6: Sága o lovcích stínů (box) Cassandra Clare (p)

Nádhera.

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Četla jsem všechny tři díly a za mě obrovský palec nahoru, skvělá série.

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Podle mě super začátek super série, musím si koupit i pokračování.

09.02.2021 4 z 5

Jedna z mých milovaných sérií. Všechny díly se mi neskutečně líbily, není co dodat. Miluju svět HP

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Moc mě bavila, od začátku do konce super.

01.02.2021 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nejlepší byly asi části věnované vlkodlakům a to, že se to celé nemotalo jenom kolem Belly a Edwarda (za mě já je moc nemusím), ale bylo to docela dobré.

01.02.2021 3 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Knihu jsem četla před několika lety, líbilo se mi, že se v díle víc psalo o vlkodlacích než pořád jenom o upírech. Bella mě s tím svým neustálým kňučením neskutečně štvala.
Tři hvězdičky (oprava dvě) jenom pro ty vlky.

01.02.2021 2 z 5

Pán prstenů (souborné vydání - box) Pán prstenů (souborné vydání - box) J. R. R. Tolkien

Co dodávat? Snad nejlepší příběh jaký znám. Kdyby to šlo, dala bych aspoň sto hvězdiček. Tenhle příběh miluju

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Napínavé až do konce :)

01.02.2021 5 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet Odkaz Dračích jezdců – komplet Christopher Paolini

Tuhle sérii jsem naprosto milovala a pamatuji si, jak jsem nedočkavě čekala na vydání třetího a čtvrtého dílu.

31.01.2021 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Je to čistě můj názor, ale myslím, že každý, kdo je fanouškem Odkazu musí být nadšený z jakéhokoli pokračování. Nejvíc se mi asi zamlouvala úvodní část Poutník, Čarodějnice je trochu zmatená (ikdyž od Angely by člověk nic jiného nečekal) a Červ je podle mě strašně zdlouhavý. Ale jsem z tohohle znovuoživení Eragona nadšená.

31.01.2021 5 z 5