Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Další pěkná oddechovka. I když tady musím říct, že všechny co jsem zatím četla od těchto autorek byly o kousek lepší. Nebylo to vůbec špatné, jen možná bych měla přejít zase na chvilku na jiný žánr :)

03.09.2022 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Tak to bylo perfektní, jestli jsou i další knihy z této série takové, tak se mám na co těšit. Moc se mi to líbilo :)

10.07.2022 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Tento díl se mi líbil méně než předchozí dva. Sara mě fakt ze začátku lezla na nervy, ještě že ke konci už byla mnohem schopnější a ne tolik naivní :) Nathan byl fajn, měl samozřejmě také chyby, ale i určité kouzlo... Těším se na Colina :)

08.07.2022 4 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Mě se to líbilo moc :) Krásně popsané dobrodružství, romantika a....prostě....Ben jen říkal nahlas to, co si většina mužů stejně myslí :)

26.06.2022 5 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Tak to bylo super, moc se mi to líbilo. Často jsem se smála, nápad příběhu byl taky fajn, myslím, že jsem našla další oblíbenou spisovatelku. Moje první kniha, ale nezklamala :) I dvojice mi byla sympatická :D

27.04.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Sympaťák Bentley...uvidíme kdo z těch všech u mě vyhraje :)

11.04.2022 4 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Opět nezklamalo...mám ráda tyto romance, kdy i po dočtení zůstane něco pěkného, záhadného a tak trochu nereálně romantického v myšlenkách :)

25.12.2021 5 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

K této knize se určitě ještě vrátím. Velmi se mi líbila. Krásný láskyplný příběh…

28.10.2021 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Tento díl byl tak bezvadný :-) Ty vtípky, ta vzájemná promyšlená konverzace, několikrát jsem se ze musela opravdu ze srdce smát. Moc se mi tento díl série líbil.

17.09.2021 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Třetí díl se četl dobře, i když v prvních dvou dílech se mě popis povahy Raina zdál lepší, než jak byla nakonec v tomto díle vykreslená. Každopádně dobré čtení.

13.08.2017 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Kniha nebyla špatná, i když jsem si chvilkama říkala, že už se těším jak ji dočtu. Tahle doba, vyznačována většinou špínou, pohrdáním a násilím vůči ženám se mě moc nelíbí, ale historické romány obecně mám ráda. Nejdřívě jsem si říkala, že si další díly číst asi nebudu, ale láká mě dozvědět se více o bratrech Montgomeryových, kteří mě byli moc sympatičtí. Uvídíme, jaké budou další díly.

30.07.2017 4 z 5

Nevhodný nápadník Nevhodný nápadník Jo Beverley

Sedmý příběh. Damaris nakonec nebyla tak špatná jak se na první pohled mohlo zdát. U Fritze mi chvilku trvalo představit si ho aspoň z poloviny tak přitažlivého jako bratry Mallorenovi, ale v druhé polovině už i on působil jako silný, důstojný mladý muž hodný svého "členství" v Rothgarově rodině. Příběh se četl velmi dobře :-)

02.07.2017 5 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Šestý příběh, kde Mallorenové jsou pouze vedlejší postavy, nicméně to příběhu na zajímavosti neubírá. Ash svojí povahou pěkně zapadá do rodiny Mallorenů a i Genova je příjemná dívka, která, ačkoli je chudá, se k Ashovi pěkně hodí :-)

01.07.2017 5 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Jo Beverley

Čtvrtý příběh také nezklamal. Další z Mallorenů našel svoji dámu. Velmi vydařená série. Ještě zbývá Černý markýz, nejstarší a stejně zajímavý jako ostatní v rodině :-)

16.06.2017 5 z 5

Pokušení Pokušení Jo Beverley

Druhý hezký příběh. Mallorenovi jsou úžasní, těším se na další rodinný příběh.
I když chování Percie mi ke konci trochu vadilo, Bryght vše vynahradil :-)

14.06.2017 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Nebylo to vůbec špatné, ale stejně jako u prvního dílu tak i zde mi něco chybělo...možná je to tím, že už dlouho čtu jen tento typ knih, jdu na třetí a uvidím, jestli si nedám pauzu a nepřejdu na chvilku na nějakou historickou četbu, ať je změna :)
Jinak Cam byl samozřejmě k zulíbání :)

24.10.2022 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Jo bylo to fajn, právnické prostředí se mi líbí :)

12.10.2022 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Nebylo to úplně nejhorší, ale nějak to nezapůsobilo. Že bych chtěla víc dílů, to asi ne...znám lepší knihy s touto tématikou...

16.08.2022 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Příběh nebyl špatný, ale myslím, že nejslabší. Četla jsem ho jako poslední, protože i když se jednalo o agenta FBI s předchozími díly vůbec nesouvisel. Nebyl tam nikdo z “Buchanan-Renard”… nevadí, celkově série byla fajn :)

13.08.2022 4 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Tento 10 díl byl pro mě asi nejslabším. Ne že by byl špatný, zápletka, romantika byly fajn, ale nějak mě to úplně neoslovilo. Čekala jsem od tohoto příběhu trochu víc, ale i tak bych se s Greysonem klidně potkala :-D

03.08.2022 4 z 5