March March komentáře u knih

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Přečteno jedním dechem, pro mě asi nejlepší díl.
A je fajn, že z toho autoři neudělali "happy end" SB a maminka Nicole.
Napínavé do poslední chvíle, takže za mě plný počet.

18.07.2017 5 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Tak to zatím nejslabší ze série. Podle názvu jsem čekala "krimi nářez" a musím říct , že mě knížka zklamla. Zdlouhavá, a zápletka nic moc.
Ale neodradí mě od dalšího dílu.

15.07.2017 3 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Moje první Reacherovka, název mě trochu odrazoval, ale po zacteni jsem se nemohla odtrhnout, skvěle čtení a Jack, tak ten mě dostal. Vrhám se na další díl.

26.06.2017 4 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Pro mě zatím nejlepší Jack Reacher, jedním slovem WOW.

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila, i když jsem viděla nejdříve film a pak až jsem četla knihu, kniha jako vždy lepší. Bavil mě děj, napínavé až do konce.

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

JN zbožňuji, ale z této knihy jsem byla zklamaná, asi HH nasadil laťku hodně vysoko.

26.06.2017 2 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Kniha mě dostala, až mrazila, když si představím, že nějaký takový MANIAK může chodit kolem.....
Skvělé do poslední strany a závěr, tak ten neměl chybu.

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Pro mě zatím nejlepší kniha od autora. Napínavé do poslední strany, miluji propletení minulosti a současnosti.

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Moje první kniha od autora a byla jsem nadšená. Napínavá severská krimi, nemá chybu. Vrhám se na dalšího Carla Morcka:-)

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Moje první knížka od Mo a určitě není poslední.
Hltala jsem knihu jednim dechem, opravdu napínavé čtení a chvílemi mě až mrazilo. ....

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Pro mě zatím nejlepší Keplerovka. A Joona mě prostě baví.

Syn Syn Jo Nesbø

Byla jsem zvědavá, jaká bude Nesboovka bez HH a byla jsem nadšená, skvělá zápletka, výborně servírované, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. A Sonny, ten mi nahradil mého oblibeneho HH naprosto dokonale. Pro mě nejlepší kniha od JN.

Obětní beránek Obětní beránek Daphne du Maurier

Kniha mi byla doporučená, tak jsem se po dlouhém přemlouvání do ni pustila. Trochu jsem se děsila toho tématu a i doby ze které kniha je. Ale po nějaké době jsem se od ní nemohla odtrhnout. Opravdu skvělá zápletka a jakým způsobem to Daphne píše, nemá chybu. Trošku i zpestření po těch severských krimi:-)

Vlk Vlk Mo Hayder

Naprosto dokonalá kniha, skvěle propracovaná, neustále napětí a zápletka bezkonkurenční.

26.06.2017 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Moje první kniha od autorů a naprosto mě dostala. Líbil se mi i závěr knihy, která navnadila na další díl, na který se prave vrhám.

26.06.2017 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Kniha se mi líbila, občas v nějakých pasážích zdlouhavá, ale i tak to nemění nic na tom, že se vrhám na další díl.

26.06.2017 4 z 5

Noční vizita Noční vizita Helene Tursten

Moje druhá kniha od autorky, skvěle se četla, poměrně zajímavá zápletka, miluji zapojení minulosti se současností, vřele doporučuji

13.06.2017 4 z 5

Porcelánový koník z Dynastie Tchang Porcelánový koník z Dynastie Tchang Helene Tursten

Moje první kniha od autorky, občas zdlouhavé pasáže, ale takove severské wau to není

13.06.2017 3 z 5

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Jack Reacher jako vždy skvělý, jen ten konec byl trochu " moc ".
Napínavé to bylo a ani žádná ženská....:-)
No, uvidíme co nachysta další díl.

13.06.2017 4 z 5