marcela3655 marcela3655 komentáře u knih

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Krásná oddychová kniha...tzv lážo plážo čtení..na relax dobrá

22.02.2024 3 z 5

Zvlčení Zvlčení Antonín Bajaja

Díky čtenářské výzvě !!!!Zvláštní kniha ,tohle se mi ještě nestalo...Když jsem jí začala číst, byla jsem zoufalá jak je hrozná ,pak to šlo a asi v polovině mě začala bavit.Krasné romaneto....Nejdříve mi vadil styl psaní, ale čtením jsem si zvykla...Na mne tam bylo napasaváno moc moudra ,snad až na sílu...Jinak můj obdiv má tento autor za tuto překrásnou Knihu . Děkuji....Kniha nám chce ukázat velkou podobnost lidí a vlků...

14.11.2023 3 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Sáhla jsem tentokrát po audioknize..Dokonalé, je tam vše...hrůza..odporná hrůza konc. taborů,zbláštní přátelství,nenávist,..Prolínání životů....... Povedené dílo.. Jinak takovéto knihy moc nevyhledávám.

31.08.2023 5 z 5

Jóga v denním životě Jóga v denním životě Paramahansa svámí Maheshwarananda

Tuto kniho jsem si koupila před 15 lety..Stále ji používám. Je to nejlepší kniha na toto téma co jsem kdy videla.Top.

18.06.2023 5 z 5

Zatím z jeho knih nejslabší.....Čekala.jsem více.Knihu možná lépe ocení náboženský založený lidé

21.04.2023 3 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Hezké ilustrace... Čtení nudné, jinak zajímaví pohled do areálu Bohnic. Přečtením si rozšíříte obzory. Hezký doslov. Příběhy nudné.

21.11.2022 2 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Sakra tak tady jsem sekla..... Vůbec mě to nebavilo.... Nic moc mi kniha nedala, četla jsem opravdu na sílu a to mám takové sladké knihy někdy ráda..., Tady se mi líbil jen obal, název a recept na dort s Basileje... Začala mě bavit až za půlkou.. A to jsem milovnice Švýcarska kde jsem byla delší dobu.

15.10.2022 3 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Čtenařská výzva.... Kniha mě opravdu bavila, smála jsem se , bavila se... přemýšlela. Moc doporučuji.... Přečteno mžikem až mě bylo líto že je konec..Moooooc se mě líbila .... Jsem nadšená

05.10.2022 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Vynikající kniha

20.05.2022 5 z 5

Plná bedna šampaňského Plná bedna šampaňského Ota Pavel

Asi jsem se na ní moc těšila.. Pěkná knížka, ale nic pro mě. Chvilka jsem myslela že odložím... Nejvíce se mě líbila povídka o Zátopkovi... Určitě Otta Pavel je dobrý spisovatel, ale není to můj šálek.

15.05.2022 3 z 5

Případ nevěrné Kláry Případ nevěrné Kláry Michal Viewegh

Na jedné straně žárlivost ,až chorobná na druhé straně volný vztah.Hezky čtivé, nebýt tak zakončené....Konec se mi nelíbil......

29.11.2023 3 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Kniha se mi líbila,celkem se zde kritizuje obálka knihy, ale mě se moc líbí. Kniha je taková milá, sladká, vtipná pohádka,,,, určitě stojí za přečtení.

02.11.2023 4 z 5

Lesk a bída kurtisán Lesk a bída kurtisán Honoré de Balzac

Hezká klasika

24.10.2023 5 z 5

Už je to nějaký pátek co jsem ji četla, tenkrát mě to bavilo.

17.10.2023 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Poslouchala jsem audio knihu...Vše myšlenky tam řečené (kdo má rád toto téma zná)...Nebavil mě styl psaní, prostě tomu něco strašně moc chybělo.

13.09.2023 2 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Z této série už jsem četla Chata ve Švýcarsku........Už od první stránky víte konec....Docela mě zarazil příběh ,byl stejný jako v Chatě ve Š.. jen jiné prostředí......Myslím ,že jsem už zakončila čteni této serie .Kniha mě nebavila ,zklamala.

28.08.2023 2 z 5

Emanuela Emanuela Emanuelle Arsan

Četla jsem kdysi....Erotická kniha.Na tu dobu to bylo opravdu hodně vzrušuji čtení...Kniha má místo u mě v knihovně.

22.08.2023 5 z 5

Karla v pasti Karla v pasti Beáta Matyášová

Ops....To byla blbina...Krásný úvod.Jinak čím více jsem četla , tím více se nudila....Možná kdyby mi bylo 13 byla bych nadšená......

23.06.2023 1 z 5

Drsná realita.Nebudeme zavírat oči, dějí a budou se dít na světě zvěrstva....mnohem i horší...Co se týče knihy je čtivá,příběh smutný....Jediné co mě zaráží je že Oxana nejela zpět domů....Kdybych byla v její kůži jà ,asi bych utekla dříve a hned bych jela za děckama..

21.06.2023 4 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Četla jsem s dcerou, bavila ....Vtipná

06.04.2023 5 z 5