mandari mandari komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak toto bylo super!! Parádní strhující kniha od začátku až do konce. Rozhodně všem doporučuji :)

27.10.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Jedním slovem bomba. Kniha, od které se neodtrhnete až do konce.

23.10.2017 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Velké plus vidím v tom, že až skoro do konce nebylo jasné, jak vše dopadne. Na druhou stranu se v knize nabízelo se mnoho podnětů a témat, které mohly dát knize úplně jinou šťávu, ale bohužel nebyly využity. Kniha celkově nebyla špatná, ale chvílemi mne nudila.

20.10.2017 3 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Knihu jsem přečetla v rámci výzvy již podruhé a opět mne velmi bavila :D :D

19.10.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Parádní kniha, strhující příběh se spousty zvratů, které čtenáře nutí číst a číst :)

10.10.2017 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Z prvního dílu jsem byla nadšená, i když to je oddechová romantika. Tento díl už mě trochu nudil. Přišlo mi vše moc jednoduché, ale četlo se to dobře a závěr byl pěkně slaďoučký :)

19.08.2017 3 z 5

Pasák Pasák Egon Erwin Kisch

Kniha mě velmi bavila a doporučuji ji k přečtení.

14.08.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moje očekávání bohužel tato kniha nesplnila. Nepřišla jsem na to, proč je považována za takovou bombu.
Kniha se mi ale přesto líbila, myšlenka sledování okolí z vlaku je pro mne dost reálná (také jsem se dost najezdila vlakem a pak v dané trase znala pomalu každý lístek na každém stromě). Takže mé konečné hodnocení je lepší průměr.

15.07.2017 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Oddechová romantika, ale s krásným a velmi zajímavým příběhem plným nečekaných zvratů. Moc se mi kniha líbila a rozhodně ji doporučuji k přečtení.

08.07.2017 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Velmi zajímavé téma. Kniha je psaná spíše pro mladší generaci. Je psána jednoduchým jazykem a často se dalo již předpovědět, co přijde, ale i tak se mi ta kniha líbila. Za mě tedy doporučuji k přečtení.

06.07.2017 4 z 5

Kniha se dá přečíst velmi rychle, vzhledem k tomu, že je psaná jako scénář. Děj celé knihy by ale nebylo problém nacpat do dvou tří vět. Kniha mne nezaujala, i když jsem milovníkem Herryho Pottera. Přišlo mi, že autorka už chce jen vytřískat z tohoto tématu ještě aspoň něco navíc.

05.07.2017 2 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Šlo o moji první Nesbovku, ale nemůžu říct, že by mě vyloženě nadchla. Nebylo to špatné, to určitě ne, ale znám mnohem lepší knihy. Musela jsem se do čtení chvílemi nutit, ale nakonec jsem ji dočetla.
Vzhledem k informacím od ostatních mu dám ještě šanci a zkusím i další knihu. A doufám, že to bude lepší :)

02.07.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jedním slovem masakr - neskutečné psycho. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Rozhodně ji všem doporučuji.
Myslím, že ve mě zůstane ten zvláštní pocit ještě pěkně dlouhou chvíli. Představa, že se toto pravděpodobně i někde děje, je neskutečná...

29.06.2017 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Kniha se mi líbila, ale předchozí díl Spouštěč se mi zdál lepší. Opět ale velmi zajímavý a zamotaný děj :)

20.04.2017 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Kniha se mi moc líbila a nemohla jsem se odtrhnout od čtení :) Velmi poutavý příběh plný zvratů, i když zhruba ve třetí třetině mi už bylo tak nějak jasno, jak vše dopadne ... Knihu každopádně doporučuju :)

10.03.2017 5 z 5

O malé Aničce O malé Aničce Lasse Sandberg

Moje nejoblíbenější kniha mého dětství - prostě super.... Kde je míč? :-D

06.03.2017 5 z 5

3x soudce Ti 3x soudce Ti Robert van Gulik

Tuto knihu jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy (oblíbená kniha rodičů) ... příběhy byly poutavé, ale není a nebude to můj šálek kávy :)

26.02.2017 3 z 5