manaj manaj komentáře u knih

Přechod Přechod Justin Cronin

Výborné čtení, kniha, která chytí a nepustí.

10.02.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krasny pribeh, presto se mi kniha necetla uplne lehce.

09.12.2013 5 z 5

Dědictví bouře Dědictví bouře Rachel Caine (p)

Vyborne cteni, celkove se mi velmi libila cela serie Spravcu pocasi, ocenila bych pokracovani.

08.11.2013 5 z 5

Mrazení Mrazení Rachel Caine (p)

Kniha se mi velmi libila, ma spad jako predchozi dily. Jsem zvedava na posledni dil Spravcu pocasi Dedictvi boure, uz se do nej poustim.

02.11.2013 5 z 5

Úžeh Úžeh Rachel Caine (p)

Ctiva, napinava kniha jdu do tretiho dilu.

24.10.2013 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Vtipne pohodove cteni, Betty zboznuju. Ale pravdou je, ze jsem knihu precetla az na podruhe, poprve me nudila, to jsem byla ditko skolou povinne.

15.10.2013 5 z 5

Smolné povětří Smolné povětří Rachel Caine (p)

Kniha se mi velmi libila, uplne jsem ji zhltla, uz mam pripraveny druhy dil.

15.10.2013 5 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze jsem po nekolika strankach odlozila knihu, tato me uplne unudila :-(

05.10.2013

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásné, romantické, odpočinkové a vtipné čtení.

17.06.2013 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Odpocinkove romanticke cteni jako predchozi tri dily.

12.06.2013 4 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

První část jsem zhltla, druhá část se mi četla už hůře, a díky filosofování na konci jsem knihu chtěla odložit. Ale jinak hezký smutný příběh.

29.05.2013 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Krásná kniha, která mne uchvátila, ráda se k ní budu vracet.

04.05.2013 5 z 5

Vzpomínky na Afriku Vzpomínky na Afriku Karen Blixen

Do knihy jsem se natěšeně pustila po několikerém shlédnutí filmu. Byla jsem svým způsobem zklamaná, protože jsem čekala romantický příběh se smutným koncem. Ale přesto, pěkné a zajímavé čtení.

23.04.2013 4 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Tak po této knize jsem na dlouho opustila čtení Kinga. Dvě noci se mě držel strach, zda se u mě někdo neobjeví v pokoji. Kniha je výborně napsaná, ale nikdy více .....

21.04.2013 4 z 5

Hlubina času Hlubina času René Barjavel

Krásný příběh, který jsem přečetla jedním dechem.

21.04.2013 5 z 5

Žena cestovatele časem Žena cestovatele časem Audrey Niffenegger

Krásná kniha. Zanechala ve mně takový nějaký zvláštní pocit smutku. Ráda se k ní budu vracet.

10.04.2013 5 z 5

Zvonokosy Zvonokosy Gabriel Chevallier

Úžasné odpočinkové čtení. Kniha mě tak pobavila, že se stále při vzpomínce na ni musím pochechtávat :-)

10.04.2013 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Dusím se ve vlastní šťávě je moje srdeční záležitost. K této části se opakovaně vracím a nemůžu se jí nabažit, vždy mě rozesměje :-) Četla jsem jí na dovolené na pláži, téměř jsem u knihy hýkala smíchy. Manžel to vyřešil sluchátky v uších, ostatní plážový povaleči se na mě úkosem dívali, zda jsem normální. Vracela jsem jim úsměvy, ano jsem, jen se královsky bavím :-)

08.04.2013 5 z 5