Mrazení

Třetí část série Správci počasí. Joanne Baldwinová, svérázná čarodějka milující rychlá auta a značkovou módu, už je opět ve své lidské podobě a musí zvládnout nezvedeného puberťáka Kevina, který, jak se zdá, ovládá nejmocnějšího džina na světě. Aby toho nebylo málo, minulost zjeví opravdu ošklivou vzpomínku a dobrodružný koktejl doplní ještě spolek protivných, ale velmi mocných starců....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32070/mrazeni-32070.jpg 422

Správci počasí 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Triton

Chill factor, 2005

Kniha Mrazení

Metla

Správkyně počasí Joanna Baldwinová je zpět; tentokrát se jí průsery neřítí v patách, ale sama je aktivně vyhledává. V minulosti se totiž pár věcí hrubě nepovedlo a Jo by ráda zjednala nápravu. Pronásledování ji zavádí do Las Vegas, kde se dostanou do hry noví hráči i staré události.
Děj je jako obvykle v této sérii vyprávěn „ich formou“, hlavní hrdinka je stále ta samá osobitá mladá žena se zálibou v rychlých autech, kvalitním oblečení (toho vyjmenovávání značek různých hader a škrpálů bylo na můj vkus přes míru), charismatických chlapech a sarkastických průpovídkách. Komu se líbily první dva díly cyklu, nebude ani tentokrát zklamán: akční relaxace s přídavkem estrogenu, ve které se málo střílí, ovšem hodně manipuluje s přírodními silami, neztratila nic ze své zábavnosti (možná jen mírně zdrsněla). 75%

manaj
02.11.2013

Kniha se mi velmi libila, ma spad jako predchozi dily. Jsem zvedava na posledni dil Spravcu pocasi Dedictvi boure, uz se do nej poustim.

Dandulka
30.08.2013

Moc hezky tato série pokračuje. Umřít a znovu obživnout, to může jen Správce počasí!!!!