maličkán maličkán komentáře u knih

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Nic moc, toto druhé dílo od autorky a již další číst nebudu.Takové neslané, nemastné, nemohu jejímu stylu přijít na chuť.

03.09.2017 2 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Byla jsem z knihy úplně nadšená, zase jsem objevila novou autorku, která mi perfektně sedne. Ani chvilku jsem se nenudila, moc dobře se četlo. Ani se mi nechce věřit, že je to autorčina prvotina. Hned budu shánět další její knihy.

15.08.2017 5 z 5

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

Výborné povídky , využila jsem při 20 minutové cestě vlakem do práce. Malá knížečka a dobré počtení.

15.08.2017 3 z 5

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak za mě tedy slabota,sem tam nějaká vtipná poznámka, ale jinak tlachání o ničem. Vydržela jsem dočíst jen z důvodů krátkých kapitolek.

03.08.2017 2 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Jednoznačně plný počet bodů. Divím se, že má tady tak nízké hodnocení. Pro mě jedna z nejlepších knih , co jsem poslední dobou četla. Napínavý příběh od kterého se mi těžko odcházelo.

29.07.2017 5 z 5

Andělé Andělé Stella Blómkvist

Tato kniha mě rozhodně neoslovila. I když téma bylo zajímavé, těžce se mi četla, vadila mi i ta otřesná jména.
Mám od autorky ještě číst Nevinnost, tak už dopředu se toho bojím.

23.07.2017 2 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Tak za mě teda 5 hvězdiček. Od začátku mě chytla a už nepustila.

15.07.2017 5 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Na začátku mě kniha velice bavila, ale bohužel s postupem děje nějak ta napínavost vyprchala a nakonec jsem byla ráda, že je už konec. Podruhé bych ji nečetla.

05.07.2017 3 z 5

Uvidíš, zemřeš Uvidíš, zemřeš James Patterson

Podle hodnocení ostatních jsem od této knihy čekala víc.

24.06.2017 3 z 5

Spi, děťátko, spi Spi, děťátko, spi Carin Gerhardsen

Pěkné napínavé četní. Doporučuji.

18.06.2017 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tak za mě teda nic moc. Hrdinka nesympatická, rozčilovalo mě tam to Dantovo peklo, komiksy jsem úplně vynechala. Prostě zklamání. O hodně víc se mi líbila kniha od autorky Až na konec všech dní.

08.06.2017 3 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha se četla velmi dobře, opravdu pěkně psychologicky vypracované. Stránky jenom běžely. Ale samotný příběh je tak málo pravděpodobný, ten konec mě velice zklamal, čekala jsem úplně jiný.

27.05.2017 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Rozhodně jsem od knihy čekala více, když je značena pečetí Bestseller. Střídaly se chvíle napětí a pak zase jakési nudy. Četla jsem ji docela dlouho, takže mě nějak nechytla.

22.05.2017 3 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Divím se, že má tato kniha tak malé hodnocení. Je sice pravda, že je trochu drsnější než ostatní autorčiny knížky, které jsem skoro všechny četla a nestalo se, že by se mi nějaká nelíbila, tato opět byla úžasná, nedalo se od ní odejít.

05.05.2017 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Drsné hned od první kapitoly, dobře se četlo. Ten konec byl tedy pěkné překvapení.

01.05.2017 4 z 5

Tančím tak rychle, jak dokážu Tančím tak rychle, jak dokážu Barbara Gordon

Ze začátku se to hezky rozjelo, byla jsem spokojená. Ale od půlky už jsem se prokousávala, už abych to měla dočtené, hrozně se táhlo. Druhá půlka knížky se mohla smrsknout na 80 stránek, to už byla nuda.

17.04.2017 3 z 5

Chybějící díl Chybějící díl Marjorie Celona

Dobrý nápad, určitě zajímavé téma, zpočátku jsem se do knihy zakousla, ale jak jsem četla dál, tím nadšení ubývalo, až jsem se jaksi nutila knihu dočíst.

11.04.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tentokrát jsem to měla obráceně, napřed jsem viděla film a moc se mi líbil. Proto jsem si hned po týdnu půjčila knihu, ptotože jak jsem zvyklá, kniha je kniha, musela jsem si přečíst. Přesto, že jsem věděla jak to dopadne, četla jsem v každé volné chvilce a nelituji. Moc dobré čtení.

01.04.2017 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Opravdu zajímavé téma, z větší části byla napínavá,konec mě dostal, vůbec jsem takový nečekala. Ale hvězdičku ubírám za tu nasazenou politiku, dalo by se obejít bez ní. To byly nudné pasáže.

28.03.2017 4 z 5

Tanec za mrtvé Tanec za mrtvé Thomas Perry

Za mě teda nic moc. Jedna z nejhorších knížek za posledních pár let.

21.03.2017 2 z 5