Tanec za mrtvé

Psychothriller o malém chlapci a mladé ženě, jejichž osudy spolu jen zdánlivě nesouvisejí. Hlavní postavou je opět Jane Whitefieldová (známá již z předchozí knihy Kdo scho- vaný není), chytrá a půvabná žena indiánského původu, která pomáhá mizet lidem s problémy. Umožňuje jim stát se někým jiným a začít tak i nový život. V tomto romá- nu má za úkol ochránit osmiletého Timmyho, jehož rodiče zemřeli a adoptivní byli spolu s chůvou a jejím přítelem zavražděni. Někdo se snaží Timmyho zbavit a zmocnit se jeho velikého dědictví. Jane se přesto povede dostat jej pod soudní ochranu. Při cestě domů ji na letišti požádá o pomoc Mary Perkinsonová, podezřelá ze zpronevěry 50 miliónů dolarů. Jane teď sice o práci zrovna nestojí, ale nakonec Mary pomůže pronásledovatelům uniknout. Postupem času ji napadne, že by oba tyto případy mohlo něco spojovat a začne pátrat. Tanec za mrtvé je čtivý a svižný kriminálně-psychologický román s prvky thrilleru, v němž není nouze o napětí a suchý humor. (www.mlp.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98910/tanec-za-mrtve-98910.jpg 4.115

Jane Whitefield 2.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Doplněk

Dance for the Dead, 1996

Kniha Tanec za mrtvé

mata57

Bezva thriller se školením jak tunelovat banky a provádět různé finanční machinace. Stepilá indiánka zde opět "perlí" a dostane se i na čarokrás. krajinu kde není pozdější sňatek vylouč. Bonusem opět indiánské reálie. Oproti předchozímu dílu série trochu méně svižné, ale stále super.

mira.k
08.10.2017

Klasická úroveň. Perfektní thriller s dobrým koncem.

maličkán
21.03.2017

Za mě teda nic moc. Jedna z nejhorších knížek za posledních pár let.

kannibal28
06.04.2016

knižka sa dobre čítala hlavmá hrdinka sa mi páčila svojou chytrosťou jak si vedela so všetkým poradiť nato že bola ženská