Majesty_V Majesty_V komentáře u knih

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Spousta lidí tuhle knížku odsuzuje..... a myslím, že je to jen kvůli tomu, že prvně v celé sérii to nebyla co stránka, to sex. Pro mě to je velice příjemná knížka, kde hlavní mužská postava není nadržený playboy, ale zdrženlivý muž se zlomeným srdcem. :)

Je také skvělé, že se postavy z předchozích dílů objevují i zde. Dodává to celému příběhu šmrnc a když se tam objeví vaši oblíbenci z předchozích dílů, zahřeje vás, jak se jejich příběh vyvíjí dál. :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Někomu to lahodit nemusí, ale kdo má rád romantiku spojenou s červenou knihovou, jen doporučuji. Příběh je předvídatelný, ale vtáhne vás plně do děje, že budete chtít vědět, jak to skončí.
Celá série má stejný spád: zápletka -láska, sex- zvrat - usmíření :) Takže taková příjemná oddychovka :)

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Poutavá obálka, ale děj...postavy se chovají na můj vkus trochu dětinsky a příběh celkově...musím hodnotit 2 hvězdičky. Na to, že je to o obyčejných lidech... chtěla stvořit nejlepší alfa samce, ale ve finále člověk jen kroutí hlavou nad jejich chováním. Možná by se mi příběh líbil, kdybych ho četla, když mi bylo 15 let a byla ještě naivní :)

05.06.2018 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Příjemná oddychovka :)

11.08.2020 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Skvělý příběh! Neobyčejný.
Tak promyšlené plány a nečekané zvraty, co vás udrží napjaté až do konce. A láska...
Jen ten věk postav se k chování moc nehodí...takže jsem si místo jedniček představovala dvojky a bylo vyřešeno.
Moje nová nejoblíbenější série :)

05.08.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Novodobá popelka :)
Autorka popsala dokonale to, co dívka se svým onemocněním po nehodě prožívala, až jsem měla místy na krajíčku. Něco bylo ale i přehnané, třeba šikana na škole, protože si myslím, že v takovém věku už to není tak vystupňované. Ale i tak jsem si to dokázala živě představit.
Povahově byli všichni moc fajn, občas jsem jen trnula nad Cindrem ... na můj vkus moc dětinský a zamilovaný. Ale jeho dokonalá věta mě dostala: "Řekni auto." :D
Několik "ale" se tu najde, i přesto je to skvělá knížka :) doporučuji spíše pro kategorii young adult ;)

15.06.2018 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Oddychovka s jednoduchým a předvídatelným příběhem :)

13.06.2023 3 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Celkově mě kniha moc neoslovila. Působila na mě depresivně a tak trochu nemastně neslaně.

14.04.2020 1 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Druhý díl série? Naprostá pecka!
Pro mě, jako fanouška milostných příběhů, kapitola 26 ....
Autorka dokonale popisuje tíživé a napjaté momenty, že když je čtete, cítíte se jako v jejich kůži. Tolik zvratů, intrik, humoru, odhalení, geniálně promyšlených plánů a akce... Děkuji Leigh Bardugo. K této sérii se budu ráda vracet...... a vůbec by mi nevadilo pokračování... :D

05.08.2018 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Mhairi McFarlane

Romantická oddychovka na dovču...a za pár kaček z Levných knih :D
Nejvíc se mi asi líbilo, jak se prolínalo vyprávění z přítomnosti a z minulosti a odhalovalo se postupně, co se vlastně před lety stalo :)

06.06.2018 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Poslední pár mě až tolik neoslovil, jako ty předchozí, ale zakončení série je skvělé. Bylo mi až trochu líto, že už se s hrdiny nikdy nesetkám v dalších dílech. :)
Jediné, co musím knize vytknout, je překlad....

05.06.2018 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Z celé série je "Cizinec" můj nejoblíbenější díl, protože má nejlepší zvrat :) ❤

05.06.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Na knihu jsem se moc těšila, ale...musím se přidat k většině, že to žádné wow dílo nebylo. První čtyři kapitoly bych vynechala, protože mi přišly zdlouhavé a o ničem a jen mě odrazovaly od čtení. Pak se ale konečně začalo něco dít, ale i tak byl celý příběh na mě moc překombinovaný. Místy se našly pěkné scény, ale jinak...za mě průměr.

19.06.2018 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá série :) čtenáři musí vytrvat, protože se děj rozjíždí pomaleji a je omotaný vatou, aby jej autorka prodloužila. Ale pro milovníky fantasy s romantikou jen doporučuji :)
Místy mi běhal i mráz po zádech, jak autorka dokázala popsat některé stvůry a situace, které by nikdo zrovna zažít nechtěl...(spoiler) třeba to se znamením sudby pod postelí :D