magduska magduska komentáře u knih

Krásná netýkavka Krásná netýkavka Inna Rottová - Mirovská

Tohle nedělám často, ale kniha mě odpuzovala ke čtenářskému zážitku.

01.10.2020 2 z 5

Ostrov stálého štěstí Ostrov stálého štěstí Inna Rottová - Mirovská

Konečně jsem to dočetla a šlo to rychle. Je napsána s velkou dovedností a většinu čtenářů potěší. Líbilo se mi to bohaté propojování lidí.

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Mika Waltari

Násilí a další násilí. Měla jsem pocit, že na světě už nic jiného než násilí neexistuje. Dílo krásné.

01.10.2020 5 z 5

Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Milena Štráfeldová

Emočně silný příběh.

Plánovaná lesbická rodina Plánovaná lesbická rodina Eva Polášková

Knihu jsem četla už podruhé a příběh mě okouzlil stejně jako poprvé.

23.09.2020 5 z 5

Sapfo v Hollywoodu Sapfo v Hollywoodu Diana McLellan

Opravdu krásná kniha. Na začátku mě to nebralo, ale po 20 stránkách to začalo nabírát historii. Odpočinková kniha na dovču.

23.09.2020

Tajemství lesbického sexu pro muže Tajemství lesbického sexu pro muže Amy Jo Goddard

Nevím jestli kniha mužům pomůže, ale je vidět, že autoři jsou muž a žena.

23.09.2020 5 z 5

Hitlerovi nepřátelé Hitlerovi nepřátelé Torsten Pettersson

První polovina rozjezd, další část lepší. Četla jsem daleko lepší knihy tohoto žánrů, ale jinak v celku dobrý.

25.02.2016

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtivo bylo krásné a dynamické, konec naprosto podmanivý.

25.02.2016

České milenky nacistů České milenky nacistů Václav Miko

Zajímavé osudy některých českých žen . Kniha se mi líbila, jen u některých kapitol bylo přeci jen dost málo informací narozdíl od Baarové nebo Mandlové.

11.01.2016 5 z 5

Když život ještě býval náš Když život ještě býval náš Marian Izaguirre

Tak jsem si to užila, dala bych klidně další díl. Prostě zůstat v tom prostředí.

11.01.2016

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Příliš komplikované, řekla bych, že až zbytečně chaotické. Chyběla mi tam ona čtecí dynamika, ale myšlenka zajímavá.

14.12.2015 1 z 5

Ve službách SS proti Hitlerovi Ve službách SS proti Hitlerovi Václav Miko

Autor nezklamal, osobitý příběh, který musí snad každého ponořit do jiného světa, kde bychom si nepřáli žít, ale v přítomnosti hrdiny této knihy chtěli okusit onu zvláštní dobu. Skvělý román, jen nevím zda je to skutečně román nebo se tento příběh ve skutečnosti neodehrál.

14.12.2015 5 z 5

Nemá chybu, byla jsem naprosto překvapena. Nečekala jsem tak krásné psaní. Skvělá kniha

14.12.2015

Lekce tvůrčího psaní Lekce tvůrčího psaní Michal Viewegh

Vskutku nemá chybu :)

14.12.2015 3 z 5

Nauč mě milovat Nauč mě milovat * antologie

Byla jsem překvapená, moc dobré. Lehké čtení s bohatou barvitostí a představivostí.

09.12.2015

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Vzala jsem knihu jedním vrzem, hodně čtivé. Výborná vychutnávka

09.12.2015

Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet Bohumil Hrabal

Tuto knihu jsem si opravdu užila.

09.12.2015 1 z 5

Madridský kód Madridský kód Václav Miko

Nemá chybu, nechala jsem krásně unášet napínavým příběhem

09.12.2015 5 z 5

Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Václav Miko

Tak to jsem nečekala. Neznámý autor s tolika novými informacemi o rodině Goebbelsových. Fakta precizně dokumentárně rozložené a psaný text dynamický a pohodový.

09.12.2015 5 z 5