Madlenkačte Madlenkačte komentáře u knih

Slza Slza Lauren Kate

Nádhera!! Autorka má hodně bujnou fantazii, vůbec moje hlava nepobírá, jak někdo může vymyslet takový příběh a jak je popisován, opravdu smekám. Všem moc doporučuji, stojí opravdu za přečtení. Titulka knihy je též hezká, jen škoda tolika gramatických chyb v textu.

19.10.2015 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Hlavní hrdinka byla úplně blbá, jednoduchý trapnopříběh. Vůbec mě to neoslovilo, pro mládež mi přijde dost nevhodné díky sprostým slovům atd. a pro dospělé též ne kvůli "jednoduchosti" textu i hrdinů. Tak hroznou knihy jsem snad nikdy nečetla, proto dávám své první hodnocení jako odpad!.

12.10.2015 odpad!

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Knihu jsem koupila za pár korun v levných knihách, tak jsem od ní moc nečekala, ale mile mě překvapila. Jednoduše se četla, moc se mi líbil popis a dění společnosti, do Kye bych se být Cassie asi taky zamilovala. A ty zakomponované básničky do textů byly super, má to takové kouzlo (a to poezii opravdu nemusím). Všem moc doporučuji

07.10.2015 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Povídky od Stepenie Meyer - Peklo na zemi a Kim Harrison - Madison Averyová a smrťák jsou super. Jinak to stálo za ...!

21.09.2015 3 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Krásný příběh, všem moc doporučuji. Autorka je opravdu skvělá, hned jdu lovit její další knížky.

17.09.2015 5 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Přečetla jsem to rychle, první povídka je o dost lepší než ta druhá. Jsou velmi smutné, radši čtu něco veselejšího.

09.09.2015 3 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Kniha byla vtipná, dobře a rychle se četla, moc hezký příběh. Určitě doporučuji přečíst.

09.09.2015 4 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Bridget je skvělá, jako vždy, akorát v některých chvilkách to už trošku "hraničilo" :) Fieldingová mě pěkně namíchla, že nechala umřít Marka Darcyho, to si dovolila dost!! Má to být komediální knížka, ale já jsem u ní 3x brečela, pokaždé při zmínce, že Mark umřel a nechal Bridget samotnou s miminkem a malým synkem nebo jak na něj Bridget stále vzpomíná, to bylo moc smutné :(

20.08.2015 4 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

Knihu jsem sice přečetla až do konce, ale vůbec se mi nelíbila. Chvílemi to přišlo dost úchylné a nechutné. Za mě nedoporučuji. Ale takovým těm "hloubavým intelektuálům" se zajisté moc líbí.

14.08.2015 2 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

První díl jsem hodně vychválila, ale tento durhý je ještě o něco lepší. Super děj a prostředí, hlavní hrdinové jsou úžasní a popis a dění v Arkádii mě úplně pohltilo. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Skvělá kniha, všem moc doporučuji. Mám ráda všechny knihy od mé nejoblíbenější autorky Mead, ale tato kniha se mi líbila nejvíce. A taky bych chtěla ego a umět bojovat jako Mae!

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nejhezčí kniha co jsem kdy četla. Je to nádherný příběh, rychle a jednoduše se četl. Byla jsem z ní nadšená. Všem moc doporučuji. Oproti tomu filmové zpracování nedopadlo moc dobře :)

11.08.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Nedočetla jsem jí, vůbec se to nedalo, bylo to dost dětinské a občas i trapné. Přečetla jsem hodně knih s upírskou tématikou, ale tahle byla ze všech nejhorší.

11.08.2015 1 z 5

Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Vicki Myron

Pro mě, milovnici koček a zároveň knihovnici, to byla super oddychová kniha. Moc hezký příběh.

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Dobré rady a super recepty. Jen jsem si občas říkala, že už to trochu autor "přehání" např. vozit celý den čokoládovou špičku na přední haubně auta, to je trochu na hlavu. Nic se nemá přehánět!

11.08.2015 3 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Vůbec mě to nebavilo, dočetla jsem jí jen ze setrvačnosti. Hlavní hrdinka byla děsná, úplně jsem z jejího chování šílela. Příběh byl celkem hezký a jednoduchý, ale ne dobře podaný.

11.08.2015 2 z 5