Madlenkačte Madlenkačte komentáře u knih

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Dobře vymyšlený plán, akorát ty jídla nejsou vůbec chutná :(

03.01.2020 3 z 5

Šedík a Bubi Šedík a Bubi Ester Stará

Nejlepší knížka pro začínající čtenáře. Moje dcera, ač vůbec nic nechce číst, tak jí přečetla a moc se jí líbila.

08.11.2019 5 z 5

Vánoční kuchařka pro kluky a holky Vánoční kuchařka pro kluky a holky Svatava Vašková

Ještě že jsem si tuto knihu jen půjčila v knihovně. Je o ničem, nezajímavé recepty.

13.11.2018 1 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Pro mě nejlepší kuchařka co jsem kdy viděla. Moc dobře vybrané recepty doplňují nádherné fotky jídel a kočičky Mindy. Zatím jsem podle ní vařila jen buchtičky s krémem, ale byly výborné. Doporučuji všem!!!

15.10.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Hodně nenáročné ale příjemné romantické čtení.

07.04.2017 3 z 5

Armada Armada Ernest Cline

Super, jsem nadšená. To byla nejlepší kniha co jsem poslední dobou četla.

07.04.2017 5 z 5

Fit za 15 minut denně Fit za 15 minut denně Zuzka Light

Jednoduchý text, pár dobrých receptů a těžké cviky. Za mě jsou určitě lepší Jillian Michaels, Břicháč Tom a Kristina Čechová.

04.04.2017 2 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Moje milovaná Bridget je prostě nejlepší!

26.02.2017 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Už jsem četla lepší knihy stejného žánru, tak proto jen 4 hvězdy. Dost textu jsem přeskakovala, autorčin styl psaní mi moc nevyhovuje. Ale četlo se to rychle a děj byl velmi zajímavý.

23.02.2017 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

To byla hodně divná kniha. Všechny knihy od R. Mead mám ráda, ale při čtení této sem si říkala, jestli nezačala brát drogy :)

14.02.2017 2 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kdyby šlo dát šest hvězd tak dávám. Byla a doteď jsem ohromena. Kniha je opravdu boží :)

13.02.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nejlepší díl. Všichni ty chlapi z této série musí být neuvěřitelní fešáci ale po tomto díle jsem tým Jeřáb :D

08.02.2017 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Nejlepší díl z celé série Akademie Evernight.

19.01.2017 5 z 5

S kým dnes budeš spát? S kým dnes budeš spát? Madeleine Wickham

Na Kinsellu hodně velká slabota. Dočetla jsem to, ale jen ze setrvačnosti.

15.12.2016 2 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Druhý díl opět nezklamal a teď jdu honem do knihovny, protože nikde jinde nejdou tento a třetí díl sehnat.

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Začátek byl velmi poutavý, pak už to bylo průměrné, ale moc hezky napsané. A konec dopadl přesně tak jak sem čekala :)

15.12.2016 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Všechny předešlé díly byly super, ale v tomto mě Becky velmi iritovala svým přihlouplým chováním, fakt hrůza. Předtím to bylo vtipné, ale tenhle díl mi vtipný vůbec nepřišel, spíš tragický.

Léto mrtvých Léto mrtvých Gregory Hughes

Čtení o psychopatech není nic pro mě, ale moc se mi líbil popis Tokia a Hrouda :D

11.11.2016 2 z 5

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Bylo to super, moc doporučuji všem :)

15.10.2016 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Četlo se to velmi svižně, jasný a přímočarý děj. Moc se mi to líbilo a podobnost se stmíváním čistě náhodná :)

30.09.2016 5 z 5