maca1245 maca1245 komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Musím říci, že jsem tuto knihu doslova hltal pokaždé, když jsem měl volnou chvilku jí otevřít. A opět se tu dá nad touto knihou zamyslet. Já vím, že i když je to sci-fi tak si to dokáži představit v tomto našem světě. Je to stejné jako u knihy Nevítaní. Za mě rozhodně 5*

30.10.2016 5 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

Velice dobré zakončení celé série. Cela série se mi velice libila

20.10.2016 5 z 5

Rodina ze dne na den Rodina ze dne na den Rowan Coleman

Upřímně nevím co napsat. Tato a předchozí kniha mě velice dostaly. Převážně čtu fantasy a sci-fi, ale toto je úplně jiný téma a to vlastně všechny knihy od této autorky jsem přečetl na jeden nádech. Pro mě je to suprové. Zasmějete se, možná si i pobrečíte, budete křičet na postavy co to proboha dělají. Prostě stojí za to si to přečíst.

11.10.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Bohužel k nedostatku času jsem si půjčil knihu v audio verzi. A musím říct, že ta kniha mě úplně dostala. To díky i suprovému výkonu Petry Špalkové, Terezy Bebarové a Lucie Pernetové. Naprostá bomba. Zasmál jsem se, ale i docela zamyslel. Za mě 5* Určitě si jí přečtu.

08.10.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Musím říct, že jsem se strašně dlouho vyhýbal této sérii. A musím říci, že jsem byl hlupák. Celá série je neskutečně úžasná. Tajemný příběh, který se čte sám a je doplněn úžasnými fotografiemi, které doplňují úžasný koncept celé knihy. Hodně pomáhají dokreslit vaši fantasii. Bohužel nedostatek času na třetí díl mě trochu štval, protože mi to kazilo ten správný dojem. To však ale nemůže obsah knihy, ale můj nabitý program. Za mě 5*

12.09.2016 5 z 5

Já jsem naprosto spokojený. Knížka se četla sama. Doslova mě pohltila. Za mě 5*

25.08.2016 5 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Naprosto úžasné zakončení. Doufám že další díl nebude, asi by to zkazilo celkově ten příběh. Za mě super. 5*

14.08.2016 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Musím říct, že už dlouho jsem tuto knihu očekával. Když jsem se o ní poprvé dozvěděl nemohl jsem se dočkat. Už když jsem dočetl celou sadu, mi přišlo na mysl jaké by to bylo kdyby to bylo obráceně. A splnilo se mi to. Já sám za sebe jsem spokojený. Potkal jsem už i pár negativních názorů na to, ale nemohu s nimi moc souhlasit. Byl jsem zvědav jak Stephenie zakončí a zakončila to jak jsem si přál. Za mě 5*
Jediné mínus je to, že se musí koupit se stmíváním a není dostupná samostatně.

14.08.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Oba díly se mi moc líbily. Musím říct, že si toto dokážu představit v našem světě v téhle době. Když se podíváme co se kolem nás děje (Zasáhla mě smrt Christiny Grimmie pouhé 22 leté zpěvačky velice nadané. A to jen kuli jednomu kr******i, který se rozhodl to udělat.) Takže takové opatření by kolikrát bylo vhod. Nicméně tak jako naše hrdinka Davy by mohli dopadnou dalších X lidí a to nevině, proto by to chtělo trochu se nad tím zamyslet. Velké plus spisovatelce, že se věnovala tomuto tématu i když tam bylo dost love story. Za mě 5*

15.06.2016 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Co na to říct trochu slabší než předchozí díly, ale jako dodatečné upřesnění příběhu to dopadlo dobře.

17.05.2016 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Dlouho jsem otálel přečíst si tuto sérii. Dobrý rok jsem měl všechny tři díly v knihovně a prosebně na mě koukali. Bohužel při mé smůle jsem dal vždy přednost jiným knihám. Až jeden večer jsem jen ze zvědavosti otevřel právě Cinder a už se nešlo odpoutat. Jak jsem již zmínil u prvního dílu miluju předělávky klasických pohádek. Tuto celou sérii bych doporučil všem. Opravdu jsem se u toho zasmál a někdy bohužel to odnesli moje nehty na rukou. :))

15.05.2016 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Viz. komentář u první knihy. Jednoduchým slovem bombastické. :D

08.05.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Jednoduše miluju předělávky klasických pohádek. Některé jsou bombové jiné dobré a ty další nestojí ani za řeč. Tato kniha patří mezi ty bombové. :D Tato kniha si se čtenářem pěkně hraje. Ve čtvrtce knihy jsem si už říkal jak to je (Nechci spoilerovat:D) a najednou to zase bylo jinak a pak zase jinak. Jednoduše 5* Těším se na další díl do kterého se vrhnu s chutí ještě dnes. :)

02.05.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Musím jedině pochválit. Ani nemám slov co bych k tomu řekl, potřebuji to trochu zpracovat :D

23.04.2016 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Není co dodat děj zajímavý a chytlavý už se těším na 3 díl

14.04.2016 4 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Naprosto bombastický závěr této série. Na jednu stránku jsem docela smutný že už to skončilo, protože když jsem jí začal číst úplně se mě dostala pod kůži. Prvních 5 dílů jsem přečetl během pár dnů. Celá tato série je bombastická :)

26.03.2016 5 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Suprové zakončení Trilogie. Vše se mi líbilo spád i nápad kam byl děj zasazen. Jedná moje výtka je na konec, který mě přišel posléze uspěchaný. Jinak super

15.02.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Padl tu komet toho stylu, že spisovatelka napsala tuto knihy jen díky úspěšnosti Trilogie 50 odstínů. Jak již můžete přečíst hned na začátku sama spisovatelka tam píše a teď cituji "Tuto knihu věnuji těm čtenářům, kteří o ní prosili... a prosili... a prosili. " Toto jsem již dáva i do diskuze. A to jen díky konci třetí knihy.
Právě jí začínám číst tak jsem na to zvědavý...

15.02.2016 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Jednoduše nemám slov. Dlouho jsem přemýšlel co bych o knize napsal, ale vůbec mi nejdou na mysl žádná kloudná slova, která by vystihla moje pocity po dočtení této úžasné knihy.

03.02.2016 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Taková pomyslná třešnička na dortu. Pěkné čtivé, ale potřebné k celkové serii ne.

27.01.2016 5 z 5