m2056 m2056 komentáře u knih

Pořád se něco děje Pořád se něco děje Miroslav Donutil

Kniha je klasika humoru každý to už slyšel jako audio bohužel jsem nemohl odolat když jsem uviděl knihu tak jsem si ji musel přečíst.

06.01.2024 3 z 5

Video s Ježíšem Video s Ježíšem Andreas Eschbach

Kniha se čte dobře myšlenka dobrá ale provedení tak na dobrý film podle knihy za mě to chtělo více rozvinout.

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Kniha se čte dobře ale je to stejný jako film čekal jsem více rozvedený příběh když je to kniha.

Nahoře bez… a dole taky Nahoře bez… a dole taky Ivona Březinová

Kniha povídek něco stojí za hodně ale je tu více povídek co je slabší odvar čaje.

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kniha je pro mě zklamání čekal jsem vážně zajímavou knihu ale tady jsem to nenašel.

Thriller Thriller * antologie

Výběr povídek od různých autorů ale některé povídky jsou takové vytaženo ze šuplíku když mě to chce někdo vydat tak tady máte tohle do knihy nechci použít ale nestojí to za mnohu bohužel velká jména autorů neznamená kvalitní četbu.

Ať žijí padesátnice Ať žijí padesátnice Hana Hřebejková

Kniha je plná povídek ale jen asi tři jsou dobrý jinak mě to moc nebavilo.

Spánek Spánek C. L. Taylor

Nejslabší Kniha od autorky bohužel i hodně předvídatelné.

Casanova : životopis Casanova : životopis Hermann Schreiber

Kniha se mě vůbec nelíbila stylem psaní mě vůbec nesedla čekal jsem zajímavý příběh který bohužel tady není.

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Druhá kniha série je lepší než minulý díl lepší příběh svižný čtivý o maličko delší ale i hodně fotografií obsahuje kniha i když všechny nejsou tak úplně k příběhu i když je kniha pro mládež hodně dobře člověka baví

05.01.2024 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Kniha má tři povídky čtou se rychle dvě jsou krátké plus doslov aurora tohle mě přišlo jak slabší podprůměrné. První povídka je i název knihy ta je velice zdařilá a příjemně i pobaví a na konci i chcete přemýšlel jak to mohlo pokračovat dál.

03.01.2024 2 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Kniha Propast je hlavně psychologické drama z Tater. Kniha popisuje boj Adama samého ze sebou a boj proti příznaku hor příběh se odehrává ve Slavkovském údolí kde je zakázán vstup. Moc mě zajímá kolik zvědavcu kniha přilákala do téhle oblasti. Kniha není lehké čtení ale když vás chytne stanete se součástí Adama hlavního hrdiny. Prostě hory mají své tajemství.

01.01.2024 5 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Kniha je taková nabízí pohled jak se psala pornografie před sto roky když nebyl internet DVD a podobně pro některé to byla určitě i inspirace jak to má s partnerem dělat dneska je kniha tak jen jako vzpomínka na psaní před sto roky jak to viděl autor.

29.12.2023 2 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Kniha je dobře čtivá ale příběh je trochu duchařina o třech přátelích co zažijí o prázdninách. Četlo se to dobře jen se to mohlo více rozvést určitě dám šanci dalšímu pokračování.

28.12.2023 3 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Kniha není dlouhá proto ji máte rychle za sebou jinak je to takové nenáročný čtení někdy i humorný jindy vás to třeba bavit nebude když Démonů tlupa masakruje lidi. Kniha se dobře četla je uzavřená je to takový lepší průměr.

24.12.2023 3 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Kniha je špatná prostě velké zklamání chybí tam pořádně napětí je to psáno jak domácí úkol z donuceni. Sběratel Motýlů stokrát lepší kniha.

21.12.2023 1 z 5

Adrian Mole – Léta v divočině Adrian Mole – Léta v divočině Sue Townsend

Kniha se čte v dobře to je jediné pozitivem knihy. Kniha nudí čekal jsem deníky něco jako Mladí v hajzlu ale tohle je trápení a ještě horší jsou přidané pasáže z připravované knihy hlavního hrdiny prostě špatně.

20.12.2023 2 z 5

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Kniha obsahuje povídky ale je to takové o ničem vezměte do ruky raději jinou knihu.

16.12.2023 2 z 5

Kdo to tady chodí! Kdo to tady chodí! Simon Brett

Kniha se čte dobře více jak polovina je celkem dobrá ale ten zbytek je jako mlácení prázdné slámy a nic z toho zbytečně nataženo popsáno spousta slov o ničem.

16.12.2023 2 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha přináší další příběh hlavní hrdinka je o dva roky starší a příběh je kratší než první díl. Jinak se čte celkem dobře i když mě v jednu chvíli příběh nebavil když se řešil sexuální život Tristana. Jinak konec vyvrcholení příběhu je velmi dobré a první kniha podle mého je lepší.

12.12.2023 4 z 5