M100 M100 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout,smutný, silný příběh.

16.10.2023 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Milá knížka.V dětství jsem nestihla tak až teď

07.02.2022 4 z 5

Ještě než vezme Ještě než vezme Blake Pierce

Opět super, napínavé čtení. Hned jdu na další díl.

18.09.2021 5 z 5

Ještě než požehná Ještě než požehná Blake Pierce

Super napínavé, čtivé čtení.

17.09.2021 5 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Super, dotčeno i když slabší než minulé díly, ale hned jdu na další knihu.

31.08.2021 3 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

U prvního dílu jsem nevěřila, že si přečtu další, ale Agatha mě prostě baví a těším se na další knihu. V jednoduchosti je krása.

25.08.2021 3 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Pohodová oddechovka

25.08.2021 2 z 5

Děti s hvězdou Děti s hvězdou Mario Escobar

Kniha se mi libila. Nejvíce to jak nám chlapci ukázali jak důležitá je víra a vytrvalost. Jít si za svým snem. Když člověk věří dokáže hodně.

03.04.2021 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Začátek me moc neoslovil, říkala jsem si, že asi tuším jak se to bude vyvijet, ale pak me to chytlo a kniha me mile překvapila.

20.02.2021 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Autorku mám ráda, ale tato kniha o něco slabší. Ale zaujala a konec překvapil.

01.02.2021 3 z 5

Tělové svíce Tělové svíce Michal Ježek

Srozumitelne, přehledné, poučné,.. super kniha pro začátek pouzivani telovych svíci

01.02.2021 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Kniha me na začátku moc nenadchla bylo to předvídatelné, ale četla jsem dál. Po pulce ti jiz zaclo byt zajímavější a konec překvapil.

23.01.2021 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Dojemný příběh statečné, odvážné a silné Cilky v gulagu. Člověk si nedokáže představit co se tam odehrávalo jak těžký život tam byl a co je člověk přinucen vše udělat a zvládat, aby přežil. Kniha vás pohltí a nutí číst dál a dál. Běhal mi mráz po zádech a jindy se mi zase draly slzy do očí.

06.01.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha se mi nečetla dobře, očekávala jsem více... Škoda..

01.01.2021 2 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Třetí díl byl za mě nejlepší. I když každý děj byl trochu pritazený za vlasy, ale napsáno napínavě a nutí vás to číst a číst.

18.10.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další super, čtivá kniha. I když jsem pak vraha předpokládala kniha vás chytne a nepustí. Těším se na další.

12.07.2020 5 z 5

Děti nového věku Děti nového věku Jana Štrausová

Zajímavé čtení, příběhy malých dětí, kteří si pamatují své minulé životy, vidí auru, energie....

26.02.2020 4 z 5

Žít ve vnitřní harmonii - Energetické uzdravení Žít ve vnitřní harmonii - Energetické uzdravení Reinhard Stengel

Útlá kniha,která popisuje různá cvičení na očistu čaker, duchovní práci s kruhy a energetické konstelace.

13.02.2020 4 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Že začátku jsem si rikala jo dobrý, ale čím dál jsem četla nešlo přestat. Super čtení.

30.01.2020 5 z 5

Dokud tě nenajdu Dokud tě nenajdu Liz Lawler

Začátek mi připadal zdlouhavý, ale pak mě to chytlo a chtela jsem vědět jak to dopadne.

07.01.2020 3 z 5