M.anon M.anon komentáře u knih

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Nemám ji, co vytknout. Snad jen, že by mohla být delší :D. Zhltla jsem to jako jednohubku. Miluju, jak knižní verzi, tak i audio. ( Tu jsem rozhodně neposlouchala tak 10x) :)

09.03.2023 5 z 5

Lidé Lidé Matt Haig

Krásná oddechová knížka. Člověk se nad ní zasměje, popláče, i trochu zamyslí. Moc pěkné. :)

05.03.2023 5 z 5

Pod šeptajícími dveřmi Pod šeptajícími dveřmi TJ Klune (p)

Další autorův skvost. Kniha je naprosto chytlavá, boží, prostě krásná… :)

17.01.2023 5 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Autorka opět nezklamala. Super. :)

29.11.2022 5 z 5

Zlomky nekonečna Zlomky nekonečna Adéla Rosípalová

I přes pochmurný děj je to naprosto krásná kniha. Kluky jsem si okamžitě zamilovala.

29.11.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tak to byla balada pro duši. Krásný, dojemný příběh. Po dlouhé době dopadla knížka, jak jsem si od začátku přála, aby skončila.

15.07.2022 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Tak to byla naprostá fantazie. Kniha je krásná, vtipná, chvilkama i dojemná. Na ostrov bych se hned odstěhovala, partu dětí jsem si okamžitě zamilovala.
Už se těším na autorovu druhou knihu.

23.06.2022 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Naprosto super!

05.05.2022 5 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Jako vždycky super . Už teď se nemůžu dočkat další knihy.

05.05.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Jak se mi do té knihy původně noc nechtělo, pak jsem byla nadšená. Trochu jsem se bála, že to bude hodně podobné jako “On” a “My”, ale nebylo. Tahle kniha působila realističtěji, než ty dvě zmíněné.

13.01.2022 5 z 5

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

Tak tahle knížka by si zasloužila i pokračování. Moc se mi líbila. Jediné mínus bylo, že je krátká.

09.12.2021 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Naprostá bomba. Líbí se mi použití hlášek z filmů. Dělám v životě to samé.
Matyáš mě zaujal na první pohled, to jak vnímá svět a celkově jeho názory. Nejvíc se mi líbí myšlenka “nepředpokládej a ptej se”.
Nemůžu se dočkat další knihy.

28.11.2021 5 z 5

Nezdárný syn Nezdárný syn Rainbow Rowell

Za mně málo Simon/Baz scén . Jinak super. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

21.04.2021 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Knížka je naprosto super. Hned od začátku mě pohltila. Líbilo se mi, že tam nebyli žádný přehnaný naschvály nebo intriky lidí okolo, jak to často u BL knih bývá. Nemužu se dočkat dalších knížek.

15.04.2021 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Autorku mám hodně rada. Mám od ni všechny její knížky, ale u téhle vím, ze už si ji znovu neprectu. Nelíbilo se mi, jak se k sobě chovali.

15.04.2021 4 z 5

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Příjemné zakončení celé série.
Při čtení těch předešlých jsem doufala, že nějaká podobná kniha vyjde, protože jsem nevěřila, že Mike je takovej zmetek, jak se jevil.
Knížka se mi líbila, škoda že je tak slaba :D. Těším se až Lydie napíše další.

05.08.2020 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

(SPOILER) Moc hezká knížka. Konec mě trochu zaskočil, čekala jsem happy end. Parka mi prostě bylo líto. Tak moc pro El udělal a ona ho odstřihla...

23.04.2020 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Moc krásně psaná knížka.

23.04.2020 5 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

5 hvězdiček za nápad. Příběhy i dej zajímavý, nápad na cestování časem taky super. Co mě trošku odrazovalo od čtení byl styl psaní. Jinak celkově špatná není :-).

12.04.2020 4 z 5

Katovské bloudění Katovské bloudění Saša Nový

Zdála se mi o trochu lepší než první díl.
Když vynechám ty zdrobněliny, které už k autorovi patří, tak knížka docela ušla. Co mi ještě vadilo, že některé věci se řešili pořád (jako že si pořád navzájem dokazovali jak moc se milují, na můj vkus toho bylo trochu moc) a jiné věci jako-by autor nakousl a nedopsal. Mě například zajímalo, co nakonec bylo s Jakubem atd. :-)

12.04.2020 2 z 5