Lullina Lullina komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Robert ale umí psát ....kam na takové nápady vůbec chodí ? Právem si vysloužil čestné místečko v mojí knihovničce hned vedle Cartera !Erika Fosterova a její tým ...kdo četl předchozí knihy má tenhle tým prostě rád ...knihu přečtěte jedním dechem nebudu nic prozrazovat snad jen kdo ji koupí neprohloupí a já se těším na další Bryndzovinu

30.06.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kdo zná Bryndzu a jeho Eriku, dá mi jistě za pravdu, že jakmile se vám kniha dostane do rukou je 100 %, že to bude další topka! Klasické Bryndzovske prolínání děje vyšetřovatelé vs vrah ....děj,který má spád žádné bla bla bla a závěr ....jak jinak takový jaký nečekáte .Roberte piš dál Erika a její tým nás věrné čtenáře proste baví L.

12.10.2021 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Robotham to prostě umí ....v knize se prolínají přítomnost i minulost hlavního hrdiny,popisem děje dalších důležitých postav a přesto je to tak jednoduše a čtivé napsané že se neztratíte....hlavního hrdinu budete mít po pár stránkách rádi a prakticky mu fandite celou knihu.Rikala jsem si ale ne zase skoro 500 stran ? Proč tolik? Vždyť to jde i zkrátit a stejně sem jí zhltla za tři dny.Robotham - prostě slušná kriminálka bez přebytku brutalit

24.03.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Robert Bryndza a jeho hrdinka Erika Fosterová....super thriller jako vždy, od kterého se nějak nechcete odtrhnout ! Mám moc ráda Bryndzovo typické střídání popisu děje ....policie s Erikou X úvahy vraha a takhle pořád dokola,celou knihou ,zkrátka máte přehled a nejste ztracení.Za mě opět paráda a těším se na další knihy .

02.02.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Ve své knihovničce mám spoustu thrillerů a detektivek,ale ty od Chrise Cartera jsou prostě nejlepší .I přes svou osobní a velkou ztrátu,nás své příznivce potěšil 11 knihou,která je typická kártrovina ????!!!Ano,kniha Napsáno krví je možná malinko méně krvavá než předchozí knihy ....ten kdo ale miluje Huntera a Garcíu si tuhle kártrovinu užije úplně stejně jako knihy předchozí ....za mě....přečteno za dva večery,prostě se nemůžete odtrhnout a to je to,co má kniha mít ????a vzkaz všem knihomolům a milovníkům pořádných thrillerů ....kdo ještě nemá Chrise Cartera tak šup šup,nevíte o co přicházíte ????L.

13.01.2021 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Jak jinak než hodnocení všemi hvězdami ....Carter je nejlepší spisovatel a Hunter s Garciou nejlepší dvojka...12 kniha přečtená za dva dny a těším se na číslo 13 :-)

11.04.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Bryndza a jeho hrdinka Erika ...prostě ji neodložite dokud ji nedočtete

08.02.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Paráda jako vždy

13.01.2021 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Zbytečně zdlouhavá ale nakonec dobrý

05.04.2020 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Tato kniha je vhodná spíše pro náctileté slečny nikoliv pro dospělé čtenářky ....bla bla bla prostě puberťaci co se do sebe zamilují a neustále se tomu brání že to není správné

11.04.2023 2 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Co k této knize říct ....surový krvavý thriller který jsem očekávala dle reklam a recenzí se moc nekonal bohužel .Ano bylo fajn si přečíst zase trošku jinou detektivku,ALE severská jména to je menší problém ....kolikrát se musíte vracet a hledat kdo to sakra vlastně je ? A jo to je vlastně tenhle ten .Minulost vs Přítomnost ....tohle mi v knize problém vůbec nedělá a tady musím říct ,že pasáže z minulosti byly pro mě asi zazivnejsi než z přítomnosti .Téma zneužívání dětí pro mě jako pro mámu je velmi citlivé a i tady byly chvíle ,kdy mi bylo ouzko,naštěstí se autor více věnoval popisu vražd než popisu citlivých dětských utrpení to bych knihu asi hned odložila .Co se vražd týče ze začátku my připadalo honem honem pozabíjet jich co nejvíc ať je čtenář nabrnklý číst dál ,ve finále už mě to ale moc nebavilo pořád to samé dokola stejný scénář .....když to shrnu.....jo kniha dobrá proč ne, ale určitě mě nenadchla natolik,abych si kupovala další knihy tohoto autora L.

31.03.2021 2 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Kniha je dobrá

05.04.2020 4 z 5

Stesk po krvi Stesk po krvi Dario Correnti

Říkala jsem si,že zkusím i jiné autory než znám a zkusila jsem tuhle italskou detektivku,která byla prezentována jako wau !!!! No za mě to bylo spíše bla bla bla bla ....Celá kniha byla prakticky rozhovor novináře a jeho stážistky,jak uvažují,jak přemýšlejí,jak si povídají,samotným zločinům byla vždy věnována sotva jedná stránka a to se mi vůbec nelíbilo!!!!A to nemluvím ani o italských jménech,kterých v knize bylo nespočet a člověk se v nich absolutně ztrácel,takže tahle kniha za mě ne L.

13.01.2021 1 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa