~.Lucy.~ ~.Lucy.~ komentáře u knih

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Dobře takže o téhle knížce jsem čekala ..... víc. Celou dobu sem čekala až se stane NĚCO. Jako ano, bylo tam pár 'osudových' zvratů, ale nic takového z čeho bych si sedla na zadek a řekla "wáu to jsem nečekala". Celou knížku přečtete za den s přihlouplý úsměvem, ale to bude tak všechno. Pro méně náročné čtenáře to může být super ... ale mě to prostě nestačilo. :)) JEDINÁ z postav mi byla sympatická Violet... Což je ostatně dost málo. 2* za originalitu :)

29.06.2013 2 z 5

Gangy Gangy Robert Muchamore

Znovu.... Já jsem prostě CHERUBovská ! :D K gangům mě to od malička přitahovalo tak jsem se na tohle 'téma' dost těšila. A nejsem vůbec zklamaná, naopak ! Spolu s 'Vězení' je to jedna z nejlepších knih téhle série, podle mého názoru. :)) Hrozně se mi líbí, že nevíte co vás čeká na další stránce... Totálně nepředvídatelné a napínavé akce, paráda! :))

23.06.2013 5 z 5

Pád Pád Robert Muchamore

Já prostě CHERUB miluju. I když byl tenhle díl jiný než obvykle, nechyběl mu spád, adrenalin a všechno to co k CHERUB patří. Tenhle díl patří mezi moje nejoblíbenější a nemůžu se dočkat až se prokoušu dalším dílem. :'))

04.06.2013 5 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Pořád jsem čekala kdy už to konečně začne. Dočetla jsem to hlavně proto, že nemám ráda nedočtené knížky. Obal je otřesný. Zajímavé téma, které by se dalo lépe dopsat. Nevím, ale mám pocit že je to odfláknuté. Myslím, že když oželíte tuhle knížku, nic vám neuteče.

02.06.2013 2 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Ta knížka mě hrozně bavila, nadchla a s chutí jsem o ní všem vyprávěla. Ale také mě hrozně zklamala. Čekala jsem že aspoň pro jednou nebudou do knihy cpát nadpřirozené postavy.. 2*

08.05.2013 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Tákže :´) Všichni víme že první díl byl o krapet lepší... Ale Rezistence měla podle mého názoru důkladnější popisy postav a dokázala jsem se do nich líp vžít :) -Přespoilerováno- Caleb a zrádce ?? Musím uznat, že tohle mě nikdy nenapadlo :D Náš malý, uťunťaný Caleb ? Páni ! :D Lynn má prostě v mém srdci místo s nápisem *Reservé* a to že je lesbička na tom nic nemění, naopak !:D Tris mi maličko lezla na nervy. Chápu, je teen která toho zažila a přitom i ztratila hrozně moc.. Tori, Cara, Marcus a pár dalších lidí mi byli krajně nesympatičtí :) Ale to k knihám patří :) Sečteno. neváhej a přečti si i druhý díl :)

29.03.2013 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Odpočinková kniha :-) Ze začátku se mi představa "Krásných mrtvých" připadala .. vtipně a . zvláštně ;D Ale později se mi vcelku zamlouvala :) Chvíli mi trvalo se začíst do děje.. Logan, Lauren a Summer mi nebyli vůbec sympatičtí .. za to jsem se nemohla nabažit Brandona ! :D Silák, vždy tam, kde je potřeba + (!) Skvělý vkus na auta :D Motorky jen celou knížku vylepšili :) Knížku si přečtěte, ale nic velkého od ní nečekejte :)

10.03.2013 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Nechtěla se mi číst .. Až na poslední chvíli jsem ji odkládala. Ale pak jsem ji otevřela a začetla se. Hned mě začala bavit :D Cabela jsem si oblíbila už jako osobu s mastnými vlasy :) (y) Vadil mi ale styl psaní ..

20.02.2013 4 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Krásná knížka :) O pravé lásce :) Ale nebyl to takový ten "sladký románek" ze kterých je lidem špatně :)

20.02.2013 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Prostě knížka která nezaujme ani neurazí .. Zase se budu opakovat, ale bylo to pro mě moc "sladké". Asi jsem divná :D Ale jinak fajn, 2*

10.02.2013 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasná knížka :O Líbila se mi Tris která nechtěla být slabá. Hodně mi připomíná mě :) Caleb a jejich otec mi byli nesympatičtí, ale to k tomu patří ;) Trisina mamka byla úžasná, hrozně moc jsem si ji oblíbila :3 Trhlá Christina s Willem a nakonec Čtyřka ♥ On byl prostě dokonalý ♥ :D Nebylo to přeslazené, ale bylo to "opravdové" Celá knížka je úžasná, přečetla jsem jí jedním dechem. Konec (Nebudu spoilerovat), mi maličko připomínal Hunger Games, ale neberu to jako výtku. Hned na začátku jsem se stihla vžít do Tris. Abych řekla pravdu, byla jsem víc nervózní než ona :D Určitě si Divergenci přečtěte, ta to ještě dotáhne daleko :)

10.02.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Hezké.. Ale na mě to bylo až moc "sladké"... Jinak obálka byla jako jedna z mála úžasná.

10.02.2013 3 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Skvělá knížka, jako vždy ! Líbilo se mi že Patch, byl zase tak záhadný...., ty jejich hádky ! Ale, chybička se vloudila. Všiml si někdo že už nebylo řeč o Nořině nemoci ? (Chudokrevnost, musela brát prášky) Tomu jsem se spíš zasmála. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Otevřený konec, Sakra !!! :D Tenhle díl byl trošku víc zamotaný, ale Becca umí vážně nádherně psát s skvěle z toho vybruslila :)) Jedna z nejoblíbenějších knih.

19.01.2013 5 z 5

Šílenství Šílenství Robert Muchamore

Tento díl mě jaksi zklamal. Ano, konec byl perfektní, detaily o sektě a myšlení mě fascinovali. Ale to ostatní ? Prostě a jednoduše, mě to nedostalo jako ostatní knihy.

13.01.2013 3 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Knihu takového rázu jsem ještě nečetla a moc se mi líbila :) Myšlenka byla skvělá a originální (Moc knih jsem ale zase nenačetla) Jenna, Rowan a Gabriel mi byli sympatičtí jak už se mi dlouho nestalo. Doporučujiii :)!

07.01.2013 5 z 5

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Skvělá kniha, skvělý námět, možná mě maličko zklamal konec ale je jasné že z ohledu autorky je to tak jednoduší než unáhlené závěry :) Dost dlouho mi trvalo než jsem se pořádně začetla, když už jsme jí chtěla odložit, začala mě bavit :D

21.12.2012 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale havraní tetovaní to zachránilo ! :D Bez tetování 3 hvězdy :D !

03.12.2012 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Skvělá knížka, sice nebyla jedna z mých nejlepších, ale byla skvělá. Napínavá, vášnivá, nerozhodná a pár nechutných momentu tu taky bylo :) :D Skvěle se čte, přečetla jsem ji za dva dny (škoda že se musí spát, hehee :D ) Prostě, doporučuji přečíst :)

23.11.2012 4 z 5

Pravda Pravda Robert Muchamore

Skvělá kniha, jako všechny Cherubovské.. Ale podle mě, byl tento díl nejslabší ...

22.11.2012 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Skvělá, skvělá knížka ! (spoilery) Ale duchové co se živí z ostatních ? Vážně ? Sice originální, to jo, ale. Prostě mi to moc nesedí. Zase něco nového :) Nakonec jsme Mooooc ráda že je s Ranjitem ♥ :) Ale na 5* to není. Ale určitě, Doporučujíííí !

09.11.2012 4 z 5