lucka1998 lucka1998 komentáře u knih

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Na knihu jsem se moc těšila a rozhodně nezklamala, byla čtivá a plně splnila očekávání. Popisuje pocity mladého člověka, kterému se úplně obrátí život vzhůru nohama, popisuje zklamání, strach, radost, očekávání, přátelství i lásku. Zkuste taky uhádnout, kdo je tajemný NN...

02.01.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tento román byl překvapením. Ten kdo čeká červenou knihovnu s jasným a plytkým příběhem bude zklamán a překvapen jako já. Část o minulosti mě bavila více než hlavní příběh, je velmi důležité aby každému vešel do života jeho anděl v ten správný čas...

02.01.2021 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Dle mého názoru nejslabší kniha od Sparkse, kdyby 1/3 měla o 100 stran méně tak by to bylo na 4 hvězdičky. 1/3 knihy pořád omílá jak to má Russell těžké a jestli ho má nebo nemá Vivian ráda. Hlavní postavy mi sympatické nebyly.
Vivian je manipulující, bezohledná a náladová.
Russella mi bylo líto, ale je pořádný podpantoflák, co se pořád přehrabuje ve svých pocitech a co má a co nemá dělat a proč kdo udělal to či ono.
Nejvíce mi sedly postavy Emily a Marge, byly vtipné a vše braly s nadhledem.

30.12.2020 3 z 5

Trojský lev - Ze zápisníku ředitele zoo Trojský lev - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Koupi této knihy, jsem udělala moc dobře. Sloupky sice byly krátké ale čtivě napsané, některé byly veselé, některé smutné a některé k zamyšlení. Fotky, které doplňují příběhy jsou výborný nápad :)

22.12.2020 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Super čtivá kniha, milé postavy, příběh od kterého se nešlo odtrhnout, sice byl konec předvídatelný, ale vůbec to knize neubralo. Dopisy které si psali byly moc vtipné, a konec který následoval byl pohádkový. Já mohu knihu jen doporučit!

22.12.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Další pěkný příběh, sice je úplně jasné jak kniha dopadne, ale má hezkou zápletku a oba příběhy i předtím i potom jsou čtivé. Další výborná kniha od výborné autorky.

16.12.2020 5 z 5

Příběh levhartice Penny Příběh levhartice Penny Joy Adamson

Krásná kniha která ukazuje africkou přírodu, trochu jiným pohledem. Příběh nám ukazuje, jak se divoké zvířata jako velké kočkovité šelmy chovají s člověkem jako kamarádem. Moc se mi kniha od autorky líbila.

16.12.2020 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Kniha je sice psaná pro děti, ale i dospělý si ji může jako milou a nenáročnou oddechovku může přečíst. Příběh ubíhal a dobře se četl, prostě super volba.

12.12.2020 4 z 5

Všichni mí pacienti kopou a koušou Všichni mí pacienti kopou a koušou Jeff Wells

Výborné historky s veterinární praxe, příběhy byly krátké a vtipné. Prostě super oddechovka...

12.12.2020 4 z 5

Dračí oko Dračí oko Sarwat Chadda

Začátek série byl hezký, ale další příběhy po vítezství nad Žerfem, už mi příběh připadal přeplácaný. Jinak celý příběh byl plný zvratů, a plný dobrodružných výprav, které spolu podnikají mladí zelenopláštíci s jejich spirituálníma zvířatama.

12.12.2020 2 z 5

Zachránit Jeffreyho Zachránit Jeffreyho Richard Galli

Velmi silná kniha, která popisuje myšlenkové pochody rodičů, kteří se rozhodují, jestli jejich 17-ti letý syn bude žít nebo ne...

29.11.2020 3 z 5

Zvěrolékař srdcem i duší Zvěrolékař srdcem i duší Alena Hrachovcová

Z meho pohledu velmi povedená kniha, která se četla sama. I když se některé příběhy opakovaly, kniha je velmi čtivá a vtipná.

27.11.2020 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Od výborné spisovatelky jak jinak než čtivá a vtipná kniha. Sice slovenský překlad se mi zdál trochu otřepaný, ale knihu si znovu přečtu až vyjde v češtině, těším se :)

20.11.2020 4 z 5

Až to budeš číst Až to budeš číst Mary Adkins

Knihu jsem si koupila a moc jsem se těšila až si ji přečtu, příběh psaný emailem a SMS je něco jiného než standard. Kniha se mi nelíbila, něco knize chybělo, trvalo mi se zorientovat kdo komu píše, prostě jsem čekala více. Ke knize se už nevrátím

19.11.2020 2 z 5

Proč je báječné být zvěrolékařem Proč je báječné být zvěrolékařem Alena Hrachovcová

Čtivé vtipné krátké příběhy z veterinární praxe a ze života veterináře a jeho kolegů. Příběhy pobaví, potěší, některé jsou neuvěřitelné.

18.11.2020 5 z 5

Se šimpanzi ve dne v noci Se šimpanzi ve dne v noci Irena Gálová

Kniha je napsaná formou deníkových záznamů, čte se velmi dobře. Čtenář se dozvídá hodně informací o šimpanzím chování i o péči o ně. Musím říct, že při péče o malé šimpanzí mládě, musí mít člověk nervy že železa.

14.11.2020 5 z 5

Kočka pro život Kočka pro život Stefanie Zweig

Kniha napsaná z pohledu kočky Sisi, popisuje život vedle své přítelkyně psychoterapeutky Julie, a že je v jejich příběhu co popisovat, Sisi je totiž i terapeutická kočka... Kniha u které jsem se nad některými situacemi zasmála

08.11.2020 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Další krásně napsaná kniha o klucích BAM, příběh plynul, byl čtivý, vtipný i trochu napínavý ( i když bylo jasné jak to dopadne).
Když jsem se nad knihou zamyslela tak jsem zjistila, že Richarda i jeho příběh znám. Ale to je jiná knížka od autorky, i když propletení z Kontraktem bylo super :)

03.11.2020 4 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Velmi "silná" kniha. Je až neuvěřitelné, co všechno člověk přežije, co vše zažije a stejně se zvedne a bojuje a vyhraje. Kniha k zamyšlení se nad životem...

01.11.2020 4 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Celá série Dalajlámova kočka je moc povedená a čtivě napsaná. Moc mě tyto knihy chytily za srdce. Knihy si nechám po ruce, a když budu mít špatnou náladu, tak si přečtu pár stránek o JSK a hned mi bude líp. Tuto sérii bych určitě zařadila k povinné četbě ve škole.
Každému doporučuji, aby si celou sérii přečetl.

30.10.2020 5 z 5