Kočka pro život

Kočka pro život https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205050/bmid_kocka-pro-zivot-vHT-205050.JPG 4 6 5

Příběh je vyprávěn z pohledu siamské kočky, která nespokojena se svým jménem i "majiteli", uteče a vybere si novou paničku, osamělou psycholožku. Přes počáteční obtíže při sžívání a soužití získá nejen nové jméno, ale i lásku a respekt

Literatura světová Humor
Vydáno: , Odeon

Katze fürs Leben , 1997

jaroiva
30.08.2021 3 z 5

Fajn knížka. Milovníci koček ji jistě ocení. Vtipný náhled do kočičí hlavičky.

lucka1998
08.11.2020 4 z 5

Kniha napsaná z pohledu kočky Sisi, popisuje život vedle své přítelkyně psychoterapeutky Julie, a že je v jejich příběhu co popisovat, Sisi je totiž i terapeutická kočka... Kniha u které jsem se nad některými situacemi zasmála

medlovice
07.06.2019 5 z 5

Knížka, kterou jsem od začátku přečetla s úsměvem a krásným pocitem klidu. Sisi ,mlsná kočka získala mé srdce. až jsem litovala , že knížka není delší. Jen škoda toho ošklivého obalu. Tam měla být krásná siamská kočka.

aluskacz
23.06.2017 4 z 5

Pro mě skvělá oddechovka, chvílemi jsem se u knížky i nasmála nebo culila jak měsíček. Líbila se mi :)

vikaa
25.03.2016 3 z 5

Pohodová knížka, kterou by si měli přečíst všichni milovnice koček, zvláště těch siamských. A pokud jsou milovnice koček ještě ke všemu psycholožkou nebo terapeutkou, potom je pro ně Kočka pro život povinná četba:-)