lucie7823 lucie7823 komentáře u knih

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Kniha mě hned od začátku uchvátila. A to už tím, že má pouze jeden díl a já nebudu muset čekat roky na dokončení dílu. Kniha se mi velmi líbila a přečetla jsem jí za dva dny. Jediné co mi chybělo bylo trošku vyjádření citu na straně Draka, ale i to knize odpustím. Kniha je něco na styl - Dvoru trnů a růží.

23.04.2019 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Ani tak mi nevadil pomalý průběh knihy, co me opravdu zklamalo byl konec. Který přišel úplně z ničeho nic, jak kdyby autorka neměla uz chuť psát... proste se dlouho a pečlivě rozpleta uzel zápletky a bang - provaz se ustrihl :(

21.03.2018 3 z 5

Strach moudrého muže Strach moudrého muže Patrick Rothfuss

Skvělá knížka. I přes 1000 stran se čte fantasticky. Uz se těším na den třetí

07.10.2016 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Skvělá a napinava kniha. Chytla me hned od zacatku a to nejsem žádný příznivec PC her.

07.08.2016 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Skvělé počtení - stejně jak předchozí díly. K sérii jsem se vrátila po dlouhé době a kniha mě bavila.

14.01.2019 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

No, jako první serii jsem četla Šest vran a s tou se to vůbec nedá srovnávat. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a přišlo mi, že ze sebe dělá zbytečně chudinku a v podstatě ani nic moc nedokázala. To se táhne celou serií. Naopak postava Temnyje se mi moc líbí. Je to taková oddechovka ... nenadchne, ale ani neurazí...

21.12.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Dlouho jsem se netesila na knihu jako na tento díl. Kniha naprosto splnila me očekávání, jen mi je líto ze uz je konec, ale proste jsem si nemohla pomoci a knihu jsme zhltla za dva dny. Velmi doporučuji celou sérii. Obzvlášť druhy díl je pro me srdcovou záležitosti.

31.03.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto skvělá kniha. Dlouho mě nic tak nechytilo. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a i přesto, že jsem si jí šetřila jsem jí zvládla přečíst za víkend a stále na svět a vše kolem něj nemůžu přestat myslet. Těším se na třetí díl!

07.11.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprostá pecka. Sice mě zpočátku celkem otravovala hlavní hrdinka svým strachem a nenávistá, ale z větší perspektivy to chápu a poté jsme si jí zamilovala. Je vidět, že kniha je již zaměření pro starší - díky většímu popisu sexu. Okamžitě jsem přešla na druhý díl.

06.11.2017 5 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Tuto knihu jsem poslouchala jako audioknihu pro jízdě autem a byla skvělá. Nádherné vykreslování svět v přírodě a několikrát mi vehnala slzy do očí. Konec byl na me moc drsný ale to je život

29.11.2016 3 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Klasická oddechovka, kde je hned jasné jak kniha skončí a jak se bude vyvíjet. Ale i tak se to příjemně četlo. Na cestu autobusem nebo jen tak k moři ideál.

07.11.2018 3 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Z počátku se mi do knihy vůbec nechtělo a v regálech jsem jí vždy přehlížela. Ale jednou jsem už nevěděla co číst, tak jsem si jí z "nouze" vzala a... už jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Postavy mě naprosto uchvátili a celý příběh taky. Knihu jsem zhltla za pár dní a hned jdu na další díl.

31.05.2018 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Musím říct, že mě Apollon zpočátku dost rozčiloval, tím jak se choval. Ale pak to zpět spadlo do klasického stylu autora a opět se mi to velmi líbilo.

28.11.2017 3 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Skvělá fantasy knížka. Jen mi přišla moc krátká

29.11.2016 4 z 5