lucie6576 lucie6576 komentáře u knih

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Fascinující čtení o stromech. Už nikdy se nebudu procházet lesem jen tak.

28.02.2019 5 z 5

Krásná kniha, ukazuje reálně jak to mezi vlky funguje. Doporučuji všem milovníkům vlků.

Summerhill Summerhill Alexander Sutherland Neill

Skvělá myšlenka. Kéž by taková myšlenka měla realizaci v ČR.

28.02.2019 5 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Skvělá kniha pro rodiče, kterým nesedí tradiční policajtská výchova dětí.

Normální šílenství Normální šílenství Jiří Pasz

Naprosto skvělá kniha, kdyby si ji přečetli všichni lidi, jak by se nám žilo, bez zbytečných předsudků a strachů. Napsána velmi srozumitelně a to, že je psána se skutečnými lidmi s diagnózami je neocenitelné. Doporučuji

25.10.2023 5 z 5

Vlci u dveří Vlci u dveří Jamie Dutcher

MILUJI TUTO KNIHU ! Už jsem ji četla asi 10x.

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

I já se připojuji k velmi kladnému hodnocení. Četla jsem všechny knihy od autorky a tato se mi líbí úplně nejvíc. Člověk ji musí brát s nadhledem a taky uznat, že ve spoustě situacích vidí sám sebe. Knihu vřele doporučuji :-)

07.06.2023 5 z 5

Skvělá kniha pro život, jen to dokázat se podle ní řídit.

28.02.2019 5 z 5

Modrá knížka o běhání a o životě Modrá knížka o běhání a o životě Miloš Škorpil

Velmi sympatická kniha stejně jako autor

28.02.2019 4 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Moc se líbila.

28.02.2019 5 z 5

Trénink s retrívrem - Příprava malého přinašeče Trénink s retrívrem - Příprava malého přinašeče Táňa Incédi

Knihu jsem měla možnost jen rychle proletět, ale určitě si ji pořídím. Krásně ucelené informace jak postupovat od malého štěněte, prevence nešvarů, podpora přirozeného retrívřího chování, příprava na další práci s touto skvělou skupinou psů. Myslím si, ale že si by si ji klidně mohli pořídit i lidé, co mají jakékoliv plemeno, protože základy výcviku jsou stejné. Kniha se mi moc líbí.

07.06.2023

Trénink s retrívrem - inspirace pro budování základů Trénink s retrívrem - inspirace pro budování základů Táňa Incédi

Tak za mě ta nejlepší kniha o tréninku retrievrů. Jednoduchá, přehledná, věcná, srozumitelná a odkaz na video ukázky. Vřele doporučuji

07.06.2023 5 z 5

Vztahy bez stížností Vztahy bez stížností Will Bowen

Velmi velmi zajímavá kniha.

28.02.2019 4 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Tato kniha se mi nelíbila.

28.02.2019 1 z 5

Podnikání z pláže Podnikání z pláže Stanislava Stiborová - Mrázková

Hodně motivující kniha.

28.02.2019 3 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Velmi zajímavý příběh.

Pes pro radost Pes pro radost Eva Soukupová

Perfektní, ideální pro každého kdo si chce pořídit pejska.

Proč můj pes...? Proč můj pes...? John Fisher

Je to jen shrnutí jeho první knihy, ale té první se nevyrovná.

05.01.2016

Pes to chápe jinak: principy chování psa pro majitele a cvičitele Pes to chápe jinak: principy chování psa pro majitele a cvičitele John Fisher

Nejlepší kniha jakou jsem když četla o výchově psů. JE TO MOJE BIBLE.

Jantarové oči Jantarové oči Jaroslav Monte Kvasnica

Krásná kniha