Podnikání z pláže

Podnikání z pláže

Slovy autorky: "Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? O tom všem je kniha podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :) Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět. Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte. Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého. Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :) "...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236900/podnikani-z-plaze-236900.jpg 3.821

Žijte příběh, který chcete vyprávět (2014)

Literatura česká
Vydáno:, Beach Business

New-radus

Kladné hodnocení především za nadšení, lidskost a hlavně opravdu dobré tipy na to, jaké nástroje např. využívat, abyste své podnikání na internetu zautomatizovali. Perfektní byl taky příliv motivace. Nicméně ubírám za neustále opakované myšlenky, milionkrát citovaný citát Coelha (a to ho zbožňuju). Kniha by si zaloužila dobrou korekturu stylistiky a byla by na 5 hvězd!

Ctenarkaa
19.11.2017

Mám ji rozečtenou..ale tedy - nepřipadá mi až tak zajímavá. Už jsem četla lepší..

Anceroh
25.01.2017

Jasné, stručné, výstižné, inspirující a čtivé. Doporučuji přečíst!

Isabelka271
18.01.2016

pod který bod ve výzvě toto mohu zařadit?

andream
15.08.2015

Kniha je poučná, zajímavá, čte se sama. Velice inspirativní a určitě stojí za přečtení. A po čtení do akce !!