lucie3944 lucie3944 komentáře u knih

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Páni, člověka skoro bolí zuby. To byla klasická harlequinka, což ve finále nevadí, jen ta obálka je poněkud zavádějící. Ale kdo čeká něco ve stylu Vi Keeland, Sylvie Day nebo snad Whitney G a jim podobným, bude zklamán. Pro mě překvapení, příjemné. Takže ve finále: proč ne?

12.02.2021 3 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Já za sebe doporučuji! Byly doby, kdy jsem nečetla téměř nic jiného, než historické romance, časem jsem přešla i na jiný typ knih. A tak když se občas vrátím k tomuto žánru, uvědomím si, jak skvělá je to četba. Tady jsem se bavila nad tím, jak Tom Severin absolutně nezvládal svět knih a jeho přísně analytická mysl nebyla schopna pojmout jejich skryté významy . A taky jak všechny ty pocity, které měl vůči Cassandře, neuměl zařadit, protože slovo "láska" mu nic neříkalo. Za mě kniha, kterou můžu jen pochválit.

10.02.2021 5 z 5

Americká princezna Americká princezna Katharine McGee

Dočteno, spokojenost. Ale: bude to mít další díly? Je to ukončený příběh? To, že to nevím, mi vadí. Pokud to má mít pokračování, jsem naštvaná, že jsem si to přečetla (ráda čtu serie najednou), pokud to má být jedna kniha - co to bylo za konec?! V tom jsem nespokojená, ale jinak - ano, líbilo!

05.01.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Já nevím... Tuhle knihu jsem četla víc jak tři měsíce, mezitím přelouskala minimálně 5 dalších knih. Nakonec jsem dočetla, ale nemůžu říct, že jsem nadšená. Nejsem proti sprostým slovům, sama je používám, ale tady mám pocit, že bez nich by ta kniha pro mě byla mnohem stravitelnější. Jinak příběh vlastně krásný, ta obětavost a vnitřní démoni jich obou jsou popsány krásně. Ale za mě už jsem četla lepší knihy.

03.01.2021 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Mně se to celkem líbilo, jen jsem se za celou dobu nesžila se stylem vyprávění. Vadil mi ten přítomný čas, nesedělo mi to. Ale jinak ano, jen jsem myslela, že to sbližování bude trvat trochu déle. A pro mě byly zajímavé i reálie kolem voleb prezidenta. Pokud je to první počin autorky, za mě dobrý začátek.

01.01.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Po dlouhé době dávám knize za pět, přečteno za chvíli. Ale.... Pokud mi něco kazilo dojem, tak je to slovník u sexuálních scén. Romantika, krásná slova, pocity a pak BUM. Nejsem puritán, ale prostě se mi to sem nehodilo. To je jediná výtka, kterou mám.

27.11.2020 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Pro mě mírné zklamání. Čekala jsem trochu víc. Sice to příjemně plynulo, ale.... Snad i proto se těším na pokračování, tam jsem vážně zvědavá, co se bude dít.

19.09.2020 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Podívat se, alespoň trochu, do mysli člověka s nějakým pro mě neznámým problémem, je vždy zajímavé. Z tohoto důvodu dávám plus. Ale jinak to bylo přeslazené, za mě nedovyprávěné (minimálně o tom, Luca jak dále zvládala svůj běžný život). Myslím, že znovu se k ní nevrátím, ale nelituju, že jsem ji přečetla.

18.09.2020 3 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Myslím, že s podobnými náměty se v poslední době roztrhl pytel. Hodná holka, potetovaný kluk, který je tím pádem nevhodný k čemukoliv. A musím se přiznat, že už jsem četla lepší zpracování. Slečna pomalu jak z 18.století, rodiče se chovají jako by byli z nějaké sekty... A ta snaha o odlišení těch dvou formou mluvy.. bohužel za mě hodně slabé.

04.09.2020 1 z 5

Léto v síti Léto v síti Petra Martišková

Už dávno na tento typ knih nemám věk, ale stejně se vždy pobavím výrazivem a hláškami současné mládeže, a to i zde. Za mě doporučuji, líbilo se mi to.

01.09.2020 5 z 5

Mám tě v hrsti Mám tě v hrsti J. D. Robb (p)

Za mne určitě ano. Když si odmyslím ty chyby v překladu, tak je to další fajn detektivka z pera J.D.Robb. A nejlepší je konec s Oscary!

31.08.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Ne že by to bylo zklamání, ale.... Přečteno za dva dny, nic moc to ve mně nezanechalo. Za pár dní budu přemýšlet, o čem jsem to vlastně četla.... Za mě průměr.

25.08.2020 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tak za mě tedy rozhodně ano! Už Bez rozloučení bylo dobré, ale tohle - přečteno za dva dny. Musím říct, že se mi od Samanthy Young líbily všechny knihy, takže můžu jen doporučit. Těším se na další výtvor.

30.07.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Trvalo mi určitě dva měsíce, než jsem přečetla... Začátek hodně rozvláčný (a to mi na tom až tak nevadilo), ale konec je vzatý tak rychle, že nevíte, jak Leka živil rodinu, jestli Bitsy dál studovala nebo pracovala, co se dělo. Jen skok v čase. Ten useknutý konec mi na tom vadil asi úplně nejvíc. A nevím, co měl znamenat ten úplný konec - to je jako příprava na pokračování?

15.07.2020 3 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Ale jo, celkem to jde. Není to kniha, ke které bych se někdy vracela, ale rozhodně mě nemrzí, že jsem ji přečetla....

08.07.2020 3 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Tak nevím, za mě až moc sladké. Elizabeth byla se svým postojem občas na facku, protože jí jeden bohatý člověk ublížil, tak jsou všichni stejní? A nevím, není lepší se občas přímo zeptat nebo rovnou něco říct? Bylo to samé domýšení co on, co ona... Ale musím říct, že jsem se občas i zasmála. Takže za mě průměr, ke knize se už nevrátím.

30.06.2020 3 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Za mně klasická Nora Roberts, jak jsem zvyklá. Ale přiznám se, že popis týrání a následných lží "rodičů" mě dostalo tak, že jsem v téhle časti občas něco přeskočila. Další části knihy už byla klasika. Takže jsem vlastně nadmíru spokojená.

23.06.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Klasika, nic nečekaného.... Žádné překvapení, podle šablony... Ale mnohem lepší než Neprofesionál....

16.06.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Pardon, ale mě to nebavilo ani na tak dlouho, abych to dočetla. Třeba se k tomu ještě někdy vrátím, ale v tuto chvíli ne.

12.06.2020 1 z 5