luci33 luci33 komentáře u knih

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Radka dělala tolik bot, tolik špatných rozhodnutí, že nejde ve třetím díle smazat, co víte z dílů předchozích, a přesto je natolik skutečná, a jejich vzájemně opětovaná touha zkusit to ještě jednou a lépe natolik zřetelná, že jim prostě nejde nefandit.

25.08.2019 5 z 5

Jako pravá dáma Jako pravá dáma Alissa Johnson

Velké plus za upřímné a pravdomluvné hrdiny. Bylo to velmi osvěžující vzhledem k tomu, že většina zápletek v románech je založena na nedorozuměních a nepravdivých domněnkách, případně na tom, že někdo neřekl, co říci měl, nebo lhal. Tyhle přímočaré postavy se mi mooc zamlouvaly.

24.07.2019 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Kéž by pedofilie zmizela ze světa.

20.07.2019 1 z 5

Půvabná divoška Půvabná divoška Annie Burrows

Tak tohle se moc nepovedlo. Jasper byl skvělý, ale Hester se mi nelíbila od jména až po chování.

04.07.2019 2 z 5

Kapitánova žena Kapitánova žena Annie Burrows

Moc hezky napsané.

02.07.2019 5 z 5

Popelčiny slzy Popelčiny slzy Annie Burrows

Hlavní hrdinka byla až moc neschopná a jak se do ní manžel zamiloval, když s ní netrávil čas, to já prostě nechápu..

02.07.2019 2 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Předchozí díly se mi vůbec nelíbily, donutila jsem se pokračovat, protože nemám ráda neuzavřené série, ale byla jsem nesmírně mile překvapena. Kéž by se další díl nesl v podobném duchu.

15.06.2019 5 z 5

Co o mně nevíš Co o mně nevíš Christine Pacheco

Hrdinka byla protivná a ubrečená, jen já, já, já. A chtěla po něm něco, co sama nebyla ochotná udělat. To nesnáším.

03.06.2019 1 z 5

Indiánské kouzlo Indiánské kouzlo Raye Morgan (p)

Moc mě to nebavilo.

28.04.2019 2 z 5

V rytmu mamba / Španělova Texasanka V rytmu mamba / Španělova Texasanka Jennie Lucas

Autorky se vyznamenaly ,moc hezky to napsaly.

26.04.2019 5 z 5

Noc v Benátkách / Sonáta pro cello Noc v Benátkách / Sonáta pro cello Kate Hewitt

První příběh super, druhý se úplně nepovedl, dobré téma, ale trochu nudilo zpracování.

24.04.2019 4 z 5

Skřítkové z Kamenné Hůrky Skřítkové z Kamenné Hůrky Irena Kaftanová

Moc hezky napsané, obě dcery byly při čtení nadšené.

11.04.2019 5 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Chcete ve svém životě něco změnit? Tahle kniha Vás nakopne..

09.04.2019 5 z 5

Anglický pacient Anglický pacient Michael Ondaatje

Čtu a prodírám se tím hůř než trnitým křovím. Moc těžkopádné, moc přelétavé, příliš hlavních linek, které zdánlivě vůbec nesouvisejí - asi ano, ale než dojdu k pointě, bojím se, že už budu příliš otrávená, než abych jásala nad průsečíkem dějin. A kdyby nevylo ČV, nejspíš bych ji vůbec nedočetla.

Dočetla jsem a nebavilo mě to. A konec mě vyloženě naštval.

06.03.2019 1 z 5

Dědic hraběte z Grevillu Dědic hraběte z Grevillu Kat Martin

Příjemně se mi to četlo.

20.01.2019 5 z 5

Vždyť jde jen o manželství Vždyť jde jen o manželství Jo Beverley

Nuda, nuda, nuda. Něco mi na tom prostě vadilo. A závěrečná milostná scéna? Spíše psychologické pitvání minulosti. Já jim tu vášeň nevěřila, když se celou dobu chovali jako dva studené psí čumáky.

13.12.2018 2 z 5

Osud a vášeň Osud a vášeň Linda Lael Miller

Líbilo se mi to moc.

28.10.2018 5 z 5

Místo družičky nevěstou Místo družičky nevěstou Barbara Hannay

Takové nemastné neslané.

15.10.2018 2 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

Švadlena u stolu panstva, no páni. Jakmile se hrabě začal podrobně zajímat o její práci a chtěl si nechat ušít spodní prádlo, začala jsem pochybovat o soudnosti autorky.. děsně blbé. A vrchol - hrdinka byla v minulosti natolik pitomá, že jsem jí nynější chytrost nevěřila. Vyzněla pro mě jako záporačka. Jediné plus je za milostné scény, ale ty celou knížku nezachrání. Nebavilo mě to.

19.09.2018 2 z 5

Petr Pan a Wendy Petr Pan a Wendy James Matthew Barrie

Doslova jsem ji milovala a teď ji milují obě moje dcery. Nikdy se mi žádné jiné vydání tolik nelíbilo jako toto, proto jsem tak ráda, že se mi z dětství zachovala.

17.09.2018 5 z 5