luci33 luci33 komentáře u knih

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Z počátku měl příběh vtip, nápad i švih, zejména originální záměna bukanýra za najatý dárek k narozeninám mě pobavila. Jenže ze Serenity se z vtipné slečny stala uječená hysterka, která sváděla očima a mlátila pusou. Ještě, že to zachránili Morgan s Jackem, za jejich vtipné přestřelky a za začátek dávám 4 hvězdy.

07.08.2023 4 z 5

Jak se dobře vdát Jak se dobře vdát Glenda Sanders

(SPOILER) Po první povídce jsem měla špatnou náladu. Ona od všeho utekla, dvakrát... a on se šel omlouvat. Ale ty další tři už se povedly lépe.

01.08.2023 4 z 5

Nepodařená svatba Nepodařená svatba Metsy Hingle

Nebylo to špatné, ale přece - jen ty zásnuby byly trochu uspěchané a zápletka spíše hodně průhledná..

26.07.2023 4 z 5

Jenom hra Jenom hra Kathleen Korbel

Něco tomu chybělo..

01.07.2023 3 z 5

Dohoda s větrem Dohoda s větrem Kathleen O'Brien

Všeho bylo tak akorát, povedená pohádka.

14.06.2023 5 z 5

Francouzova nevěsta Francouzova nevěsta Rebecca Winters

Trošku příliš dramatické, ale celkem hezky se to četlo.

11.06.2023 4 z 5

Útěk z hor Útěk z hor Bronwyn Williams (p)

Děj krásně plynul, nestagnoval, bavil..

09.06.2023 5 z 5

Tajemný horal Tajemný horal Annette Broadrick

Krásně napsané.. jen ten kůň na obálce je úplně mimo.. horal, ne jezdec..

08.06.2023 5 z 5

Gabrielův anděl Gabrielův anděl Nora Roberts

Četla jsem jen Gabrielův anděl, nebylo to vyloženě špatné, ale nějak mě to nechytlo..

06.06.2023 3 z 5

Váhavý rančer Váhavý rančer Barbara McCauley

Příjemně to odsýpalo, četlo se mi to hezky.

05.06.2023 5 z 5

Malá velká odměna Malá velká odměna Metsy Hingle

Paráda, hezky se to četlo..

27.05.2023 5 z 5

To snad není možné! To snad není možné! Anne Eames

Moc hezký příběh..

24.05.2023 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Rebecca Winters

Hezky se to četlo

23.05.2023 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ze začátku jsem měla pocit, že v tom absurdním začátku není žádný smysl a že jsem šlápla vedle, ale Charlottina vřelost, soucitnost i potřeštěnost mě dostaly.. Reed neměl šanci :-)

21.05.2023 5 z 5

Nejsem tvá žena Nejsem tvá žena Rebecca Winters

Mám moc ráda knihy této autorky, ale tahle mi úplně nesedla.. nebylo to ono..

17.05.2023 3 z 5

Něžná past Něžná past Beverly Barton

Hlavní hrdina byl skvělý, ona mi nesedla, taková nějaká odtažitá, protivná.. jako by vůbec nevěděla co chce..

12.05.2023 4 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Bavila jsem se na naprosto vyfantazírované, nereálné svatbě :-)

20.04.2023 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

(SPOILER) Max se mi líbil, Sáře jsem to nějak nevěřila a nesedlo mi focení během akce. Přišlo mi to moc našroubované.. jen aby byla změna a nebo mi to prostě nic neříká

18.04.2023 3 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Cathy Maxwell

(SPOILER) Chtěla jsem spoooustu romantiky a dostlala jsem ji. Ačkoliv nemám ráda příběhy s herečkami, protože bývají příliš fantaskní, tady jsem si užila každou stránku.

SPOILER: Velkoryse přehlížím nereálnou scénu s hrajícím vévodou, odmítnutou potřebu dědice i nepravděpodobné přijetí herečky šlechtou.. od prvního dílu jsem Gavinovi přála happyend s dámou jeho srdce a ryze červená knihovna, kterou kniha přestavuje, splnila, co jsem od ní chtěla, hezká pohádka.

22.03.2023 5 z 5

Slzy v písku Slzy v písku Nura Abdi

I pouhý fakt, že se jakákoliv forma ženské obřízky vůbec děje, je příliš strašný.. připadá mi, že dát hodnocení knize, je jako ocenit statečnost každé zmrzačené holčičky.. takové týrání hodnotit nelze (jedině odpad).. a přesto, za statečnost a sílu vybojovat si svoje zdraví i proti všem pravidlům, kterými ji rodina sešněrovala.. a za postoj, který vůči FGM zaujala

20.03.2023 5 z 5