Dohoda s větrem

Dohoda s větrem https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77723/bmid_dohoda-s-vetrem-ZYY-77723.jpg 4 20 4

Darcy zdědila sít obchodních domu. Má to ale jeden háček: dokud se nevdá, muže s jejím majetkem nakládat podle svého její nevlastní otec. A to by asi špatně dopadlo. Zbývá jediné východisko: Darcy se rozhodne vdát se za muže, kterého nemiluje... nebo jí Miles není přece jen tak docela lhostejný?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Bargain with the Wind , 1991

luci33
14.06.2023 5 z 5

Všeho bylo tak akorát, povedená pohádka.

uzivatel4895
20.05.2023

V prvom rade treba spomenúť, že ten muž na fotke podľa môjho názoru vôbec nezobrazuje Milesa, ten bol celý čas úplne iný - chcem tým povedať, že úsmev na ňom asi ťažko bolo vidieť ,až na posledných stránkach sa akoby zázrakom z neho stal láskyplný jemný muž - to sa v tejto sérii kníh (Romance) stáva príliš často. Príbeh sa mi miestami páčil viac, miestami menej, najviac som si užívala popis prostredia - pláž, bazén a aj opis súkromných scén medzi Milesom a Darcy. V závere knihy som pochopila počínanie hlavnej hrdinky- vziať si muža bez lásky, keďže ako sa dozvedáme, mala to v živote ťažké a snažila sa nájsť vyslobpdenie.

Ydisara
01.06.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních... Je to srdeční záležitost, tak dávám možná vyšší hodnocení, než by se patřilo... ale pro mě moc hezká knížka

petra3242
22.05.2016 3 z 5

Opět musím říct, že na Harlequin docela povedený příběh. Sice jsem myslela, že to skončí jinak, no nevadí, nemám ráda špatné nebo dokonce tragické konce. Jenom si myslím, že byl příběh zbytečně zamotaný a natahovaný....