V rytmu mamba / Španělova Texasanka

V rytmu mamba / Španělova Texasanka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404636/bmid_v-rytmu-mamba-spanelova-texasanka-ud4-404636.jpg 4 5 4

V rytmu mamba: Ani v nejdivočejších snech si Suki nedovedla představit sílu vášně, kterou prožila s neodolatelným Kubáncem Ramonem Acostou. Jenže moc dobře věděla, že společná budoucnost s tímhle namyšleným boháčem nepřipadá v úvahu. Ramon jí však nabídne, aby s ním odjela na Kubu a porodila mu dědice! Suki váhavě jeho návrh přijímá a nemá tušení, co ji čeká… Španělova Texasanka: Belle věřila, že její život bude o dětský smích ochuzen. Ale světě div se! Přestože se se Santiagem setkala jen krátce a myslela si, že jejich společná touha pro ni navždy zůstane jen sladkou vzpomínkou, teď nosí pod srdcem jejich dítě. Santiago se svých otcovských práv nehodlá vzdát, chce si k sobě Belle připoutat prstenem a držet ji ve svém zajetí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Pregnant at Acosta's Demand/Carrying the Spaniard's Child , 2017

Kudík
25.05.2022 4 z 5

Hodnotím v rámci edice a oba dva příběhy jsou lehce nadprůměrné. Sice mám pár výhrad, ale v tomto žánru nepodstatné.

V rytmu mamba (Maya Blake):
Ramona i Suki mi bylo líto, protože několikerá ztráta u obou byla celkem dost, přesto mě obě hlavní postavy občas štvaly svým sobeckým chováním. A anotace je lehce zavádějící, protože o nabídce nemůže být řeč, spíše je to ultimátum zkřížené s rozkazem. Jak to dopadne u všech těchto „pohádek pro velké holky“ předem jasné.

Španělova Texasanka (Jennie Lucas):
O chlup lepší příběh, než předchozí mambo a evidentně navazuje na „Vášeň na Manhattanu" od stejné autorky. Belle byla, až na tu neuvěřitelnou sebezničující hloupost v mládí, skvěle vykreslená postava. Obětavá, laskavá, chápající a celkem dost tolerantní. Santiago měl sem tam chování hraničící se slušným výrazivem s občasným prozřením. :) Přesto, anebo právě proto se oba dva celkem dobře doplňovali.

marianamik
26.02.2021 5 z 5

Obidva príbehy boli veľmi pekne a citovo napísané. Odporúčam každému kto má rád príbehy čo chytia za srdce.

wendy944
15.05.2019 3 z 5

celkem fajn čteni

luci33
26.04.2019 5 z 5

Autorky se vyznamenaly ,moc hezky to napsaly.

Autoři knihy

Maya Blake