Skřítkové z Kamenné Hůrky

Skřítkové z Kamenné Hůrky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316658/bmid_skritkove-z-kamenne-hurky-1fR-316658.jpg 5 28 8

Příběhy skřítků Rybízka a Šťovíčka vás zavedou do Kamenné hůrky a k jejich přátelům. Dozvíte se, co všechno si na nás příroda během roku umí nachystat, co se stane, když si duha roztrhne svůj duhový závoj nebo když ozvěna ztratí hlas. Rybízek se Šťovíčkem si pohrají s Meluzínou, vyzrají nad mrazem, naučí včelku Matyldu slušnému chování nebo pomohou žabce Barče a víle Klotynce z nesnází.... celý text

Slezadav
04.03.2024 5 z 5

Moc pěkné příběhy skřítků pro nejmenší děti. I ilustrace se dětem moc líbily, není co vytknout. Dokonce i délka jednotlivých pohádek byla ideální na přečtení jedné až dvou před spaním.

MiraRunaway
23.05.2023 5 z 5

Krásná knížka. Několikrát jsme se k ní vrátili.

Péťa Z.
13.05.2023 5 z 5

Chcete-li kvalitní pohádkovou knihu pro svoje děti, pořiďte jim právě tuhle!
Příběhy mají hlavu a patu, jazykově krásně zpracované. Ilustrace jsou taktéž milé. Radost číst! :-)

Zlatinka.Emilly
07.11.2020 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Příjemně strávené chvíle nad knížkou, vlastně se v ní prostřídaly čtyři roční období a příběhy dvou malých skřítků. Jejich pohostinnost a pomoc druhým je výchovný příklad pro malé čtenáře. Mojí Rebi se knížka tak moc líbila, že po dočtení chtěla začít znovu od začátku. Jenže nás čeká tolik dalších knížek, že jsem jí to musela odmítnout, nicméně se ke knize později znovu vrátíme.

luci33
11.04.2019 5 z 5

Moc hezky napsané, obě dcery byly při čtení nadšené.

pavelkraus
24.02.2019 5 z 5

Už to čtu mému tříletému synovi podruhé, moc se mu líbí a mě vlastně také. Hezky se to čte, příběhy jsou pěkné. Škoda, že není delší, za dva večery jsme ji slupli jako malinu. ;-)

marketka7279
17.01.2017 5 z 5

Krásná pohádková kniha o příbězích skřítků Rybízka a Šťovíčka nádherné ilustrace maličká si jí sama vybrala v knihkupectví a byla z ní taktéž nadšená děkujeme za úžasné počtení :)

evasamankova
20.11.2016 5 z 5

Roztomilé příběhy dvou skřítků a jejich kamarádů. Výborné k předčítání i prvnímu samostatnému čtení. Skvělá dětská kniha.

pro nejmenší

Irena Kaftanová