luci33 luci33 komentáře u knih

Stříbrný oheň Stříbrný oheň Gabriele Marie Schuster

Chtěla jsem pohádku s pohádkovým koncem a vůbec mi nevadí, že by se to asi takhle nikdy nestalo.. mě se to četlo hezky

22.05.2024 5 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Z počátku měl příběh vtip, nápad i švih, zejména originální záměna bukanýra za najatý dárek k narozeninám mě pobavila. Jenže ze Serenity se z vtipné slečny stala uječená hysterka, která sváděla očima a mlátila pusou. Ještě, že to zachránili Morgan s Jackem, za jejich vtipné přestřelky a za začátek dávám 4 hvězdy.

07.08.2023 4 z 5

Jak se dobře vdát Jak se dobře vdát Glenda Sanders

(SPOILER) Po první povídce jsem měla špatnou náladu. Ona od všeho utekla, dvakrát... a on se šel omlouvat. Ale ty další tři už se povedly lépe.

01.08.2023 4 z 5

Nepodařená svatba Nepodařená svatba Metsy Hingle

Nebylo to špatné, ale přece - jen ty zásnuby byly trochu uspěchané a zápletka spíše hodně průhledná..

26.07.2023 4 z 5

Jenom hra Jenom hra Kathleen Korbel

Něco tomu chybělo..

01.07.2023 3 z 5

Dohoda s větrem Dohoda s větrem Kathleen O'Brien

Všeho bylo tak akorát, povedená pohádka.

14.06.2023 5 z 5

Francouzova nevěsta Francouzova nevěsta Rebecca Winters

Trošku příliš dramatické, ale celkem hezky se to četlo.

11.06.2023 4 z 5

Útěk z hor Útěk z hor Bronwyn Williams (p)

Děj krásně plynul, nestagnoval, bavil..

09.06.2023 5 z 5

Tajemný horal Tajemný horal Annette Broadrick

Krásně napsané.. jen ten kůň na obálce je úplně mimo.. horal, ne jezdec..

08.06.2023 5 z 5

Gabrielův anděl Gabrielův anděl Nora Roberts

Četla jsem jen Gabrielův anděl, nebylo to vyloženě špatné, ale nějak mě to nechytlo..

06.06.2023 3 z 5

Váhavý rančer Váhavý rančer Barbara McCauley

Příjemně to odsýpalo, četlo se mi to hezky.

05.06.2023 5 z 5

Malá velká odměna Malá velká odměna Metsy Hingle

Paráda, hezky se to četlo..

27.05.2023 5 z 5

To snad není možné! To snad není možné! Anne Eames

Moc hezký příběh..

24.05.2023 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Rebecca Winters

Hezky se to četlo

23.05.2023 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ze začátku jsem měla pocit, že v tom absurdním začátku není žádný smysl a že jsem šlápla vedle, ale Charlottina vřelost, soucitnost i potřeštěnost mě dostaly.. Reed neměl šanci :-)

21.05.2023 5 z 5

Nejsem tvá žena Nejsem tvá žena Rebecca Winters

Mám moc ráda knihy této autorky, ale tahle mi úplně nesedla.. nebylo to ono..

17.05.2023 3 z 5

Něžná past Něžná past Beverly Barton

Hlavní hrdina byl skvělý, ona mi nesedla, taková nějaká odtažitá, protivná.. jako by vůbec nevěděla co chce..

12.05.2023 4 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Bavila jsem se na naprosto vyfantazírované, nereálné svatbě :-)

20.04.2023 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

(SPOILER) Max se mi líbil, Sáře jsem to nějak nevěřila a nesedlo mi focení během akce. Přišlo mi to moc našroubované.. jen aby byla změna a nebo mi to prostě nic neříká

18.04.2023 3 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Cathy Maxwell

(SPOILER) Chtěla jsem spoooustu romantiky a dostlala jsem ji. Ačkoliv nemám ráda příběhy s herečkami, protože bývají příliš fantaskní, tady jsem si užila každou stránku.

SPOILER: Velkoryse přehlížím nereálnou scénu s hrajícím vévodou, odmítnutou potřebu dědice i nepravděpodobné přijetí herečky šlechtou.. od prvního dílu jsem Gavinovi přála happyend s dámou jeho srdce a ryze červená knihovna, kterou kniha přestavuje, splnila, co jsem od ní chtěla, hezká pohádka.

22.03.2023 5 z 5