Popelčiny slzy

Popelčiny slzy https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83418/bmid_popelciny-slzy-kGh-83418.jpg 4 41 8

Popolušky série

Z obavy před manželstvím s mužem, který je proslulý svou krutostí, se Heloise Bergeronová vydá na milost a nemilost Charlese Fawleyho, hraběte z Waltonu. Ten byl sice zamilovaný do její krásné sestry, ale když ta utekla za svou skutečnou láskou, Heloise doufá, že Charlese svou nabídkou k sňatku uchrání od společenských klevet. Charles se k vlastnímu údivu rozhodne nabídku té obyčejné, nenápadné dívky přijmout. Když se se svojí manželkou vrátí do Anglie, začíná Charles teprve objevovat, jaká je Heloise ve skutečnosti. Je možné, aby byla opravdu tak nevinná?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Earl´s Untouched Bride , 2009

Eva193
23.01.2023 3 z 5

Četlo se to docela pěkně, jen závěr mohl být zajímavější.

MijamiMysel
26.08.2021

Knihu jsem přečetla jedním dechem, opravdu se autorce příběh povedl. Do budoucna mám nachystáno k přečtení i další dva díly z této série Popolušky.
Takže vřele doporučuji.

Kudík
30.03.2021 3 z 5

Zkusila jsem opět něco nového od pro mě dosud neznámé autorky a jediné překvapení bylo, jak autorka naložila s Du Mauriacem, jinak to byl celkově slabší průměr. Zrovna u této postavy jsem čekala nějakou dramatickou scénu. :) Hlavní hrdinové, ať už Heloise nebo Charles, dělali neustále své vlastní závěry, namísto aby spolu hodili řeč. Kdyby spolu rovnou komunikovali, tak vlastně kniha o ničem není, i když dvě scény se mi zamlouvaly, a to "žádost o ruku" ze strany Heloise a následně její seznámení s Robertem.

Ála1968
09.06.2020 3 z 5

Mě se to celkem líbilo.Nebylo to vůbec hloupé.Jen mě mrzelo,že nebylo dořešeno,co bylo nakonec s Robertem,to zůstalo takové otevřené.Četla jsem i horší.

luci33
02.07.2019 2 z 5

Hlavní hrdinka byla až moc neschopná a jak se do ní manžel zamiloval, když s ní netrávil čas, to já prostě nechápu..

účetní
13.09.2018 2 z 5

Hloupě napsaná kniha.

Evaho73
02.08.2017 1 z 5

Nuda, nuda a ešte raz nuda......

Ydisara
01.12.2016 2 z 5

Celou sérii "Popelky" charakterizuje, že spolu hlavní hrdinové v podstatě nekomunikují. Kdyby to dělali, nebylo by v těch knihách o čem psát...

harlekýnky historické romance

2010  77%Kapitánova žena