Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Vzácná dáma Vzácná dáma Anne Ashley

Oba hlavní hrdinové příběhu jednali spíše rozumově, o nějakých citech nebo vášni se nedá mluvit. Bohužel mi tomuto příběhu chyběla taková ta pověstná "jiskra", která by celý příběh okořenila a donutila mě v budoucnu si ho přečíst znovu..

13.08.2016 3 z 5

Námluvy z rozumu Námluvy z rozumu Anne Ashley

Pro Robinu by bylo vysvobozením, kdyby si na své první a zároveň i jediné společenské sezóně našla manžela. Víc času mít nebude, protože její rodina není moc bohatá a má ještě dvě mladší sestry. Jenže ona si chce vzít muže, který ji bude milovat a vážit si ji. Jinak raději zůstane sama a má v záměru dělat třeba guvernantku. Její plány ji ale naruší ovdovělý lord Daniel, který by pro ni byl vhodným manželem, což schvalují i jejich matky. Ale dokáže najít Daniel ve svém zlomeném srdci místo pro novou lásku a zároveň matku pro své dvě holčičky?

06.08.2016 4 z 5

Nevěsta v tajných službách Nevěsta v tajných službách Sylvia Andrew

Tak tento díl ze série Záhady opatství Steepwood mě možná zaujal nejvíce. Hlavní hrdinka Hester se během své první nepříjemné zkušenosti při vstupu do londýnské společnosti rozhodne, že se nikdy nevdá a už vůbec ne za lorda Roberta, který byl příčinou jejího ponížení a zlomeného srdce. Najde zalíbení v matematických hádankách a šifrách, které si pod krycím jménem Eukledius vyměňuje a zároveň vede souboj se stejně chytrým Zenonem na stránkách vědeckého časopisu. Jaké bude její překvapení, když zjistí, kdo se pod tímto jménem skrývá. A překvapivých odhalení je v tomto příběhu více..

06.08.2016 5 z 5

Debutantky: Popelka na útěku / Princezna z ranče / Zběsilá jízda Debutantky: Popelka na útěku / Princezna z ranče / Zběsilá jízda Beverly Barton

Tři mladé a povahou úplně odlišné ženy - Jenna, Frankie a Mary se obávají, že nenaleznou vhodné mužské protějšky. Když se ale setkaly na svém prvním plese v golfovém klubu, zjistily, že jejich sny o láskyplném vztahu na celý život se mohou splnit..

06.08.2016

Hraběnka a podkoní Hraběnka a podkoní Anne Ashley

Tentokráte nám šestý díl ze série Záhady opatství Steepwood ukáže příběh krásné Sophie, která si chce vzít muže na základě toho, co k němu cítí a odmítá si prostě jen tak někoho vzít kvůli titulu. Do cesty ji vstoupí Benedict, který se vrací domů po delším pobytu v cizině a okamžitě mu padne do oka. Jenomže jak si získat její přízeň a především srdce? Když by se Sophie dozvěděla, kým ve skutečnosti je, hned by ho odmítla.. Proto se lord Benedict rozhodne pro takovou malou lest..

04.08.2016 4 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Gail Whitiker

Tentokrát nám série Záhady opatství Steepwood vypráví příběh učitelky v dívčí škole Desirée, která se díky své kráse dostává do velmi nepříjemné životní situace. Navíc jde také o velmi inteligentní, chytrou a hrdou ženu, takže čtení nebylo nudné a mělo živý děj.

28.07.2016 4 z 5

Láska z donucení Láska z donucení Meg Alexander

Příběh Indie, které tragicky umírá otec a je odkázána spolu se sestrou Letty a jejich matkou na život bez prostředků a bez domova. Jaké je jejich překvapení, když dostanou nabídku v podobě sňatku jedné z nich za bohatého lorda Ishama. Jak se ale rozhodnout, když právě tohoto člověka obviňují ze smrti svého otce a právě jemu připadl celý otcův majetek, včetně rodného domu. Na druhou stranu by dotyčná dívka zachránila celou zbývající rodinu od chudoby. Těžké rozhodnutí..

27.07.2016 4 z 5

Sňatek naruby Sňatek naruby Anne Herries (p)

Vcelku pěkný příběh Beatrice, která si místo své sestry Olivie zamiluje a nakonec i vezme lorda Ravensdena. A jako takové okořenění příběhu se začíná rozvíjet tajemný příběh Steepwodského sídla, kdy je pohřešovaná jeho mladá paní.

22.07.2016 4 z 5

Dům na útesech Dům na útesech Anne Herries (p)

Mě se příběh líbil, bylo to takové příjemné čtení okořeněné honbou za pašeráky a zrádcem, který donášel Francouzům. Pěkný začátek příběhu třech sester Horneových.

19.07.2016 4 z 5

Hrabě v utajení Hrabě v utajení Terri Brisbin

Příběh Anny, tzv. "modré punčochy", která se rozhodla svůj život zasvětit péči o svou mladší sestru a tetu, je majitelkou časopisu a zároveň do něho píše a z výdělků, spolu s dobročinnou podporou bohatých dárců, financuje a podporuje školu pro zneužité mladé ženy. Zde taky vykonává funkci učitelky. A tento její nalinkovaný život naruší příchod Davida, hraběte z Treybourne, který se vydává za někoho docela jiného. A i když by na něho měla mít vztek, že ji takhle lhal, zjišťuje, že je do něho beznadějně zamilovaná. Přestože si moc dobře uvědomuje, že se nikdy nemohou vzít a jejich láska nemůže být naplněná, srdci nemůže poručit..

16.07.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První skvělý díl Harryho Pottera.
Nikdy bych nevěřila, že Potterovo "šílenství" zasáhne i mě.. Ale skutečně, i já neodolala a ponořila se do čtení a s velkou radostí a překvapením musím napsat, že rozhodně nelituji a rozhodně to nebylo naposledy..

15.07.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

A je tu druhé pokračování Harryho Pottera.

15.07.2016 5 z 5

Tentokráte třetí díl Harryho Pottera.

15.07.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Další pokračování Harryho Pottera, toto je pátý díl úžasné knihy.

15.07.2016 5 z 5

Šestý díl Harryho Pottera.

15.07.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední, sedmý díl Harryho Pottera.

Marianino tajemství Marianino tajemství Terri Brisbin

Příběh jednoho obrovského tajemství, jehož odhalení může změnit, ale i zkazit život několika lidem a pošpinit pověst i těm, kteří jsou již po smrti.

12.07.2016 4 z 5

Zajatci vášně Zajatci vášně Michelle Willingham

Napínavý příběh mladé Genevieve, která zažívá rozčarování v podobě hrubého a násilnického snoubence a má před sebou jedinou vidinu a to je útěk. A to i za cenu, že by se měla stát rukojmím irského bojovníka Bevana. Jediné malé zklamání pro mě byla přílišná hrubost a násilnické chování, které zažívala hlavní hrdinka a nejenom ona. Ale k této době to asi tak nějak patřilo, bez ohledu na to, jestli to byla žena či dítě..

09.07.2016 4 z 5

Říman a kněžka Říman a kněžka Michelle Styles

Příběh poskytuje nahlédnutí do období cca 75 let před Kristem, období římských legionářů, pirátů a také období, kdy lidské životy ovládali bohové, věštkyně a jejich tajemné rituály a věštby.

06.07.2016 4 z 5

Ashblanská paní Ashblanská paní Sophia James

Romantický příběh nečekané lásky k unesenému rukojmí. Joo.. S tím asi Alexander nepočítal..

06.07.2016 5 z 5