Námluvy z rozumu

Námluvy z rozumu https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76785/namluvy-z-rozumu-76785.jpg 4 16 5

Záhady opatství Steepwood série

Skromná dcera vikáře Robina Percevalová si užívá svoji první společenskou sezonu v Londýně, která pro ni znamená velkou změnu oproti stísněným poměrům doma v Abbot Quincey. Co si však má myslet o záměru ovdovělého lorda Exmouthe, který se netají, že by se s ní rád oženil? Jak si může být jista, že nepohřbil své srdce spolu se svou krásnou manželkou?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Lord Exmouth´s Intentions , 2002

miruska1
24.10.2022 2 z 5

Po první třetině jsem to vzdala. Četlo se mi to těžko, tak jsem len zběžně preletela zbytek knihy......

vcielka
09.10.2022 3 z 5

Hrdinovia áno veru sympatický, lenže Exmountha a jeho prejavu by tam mohlo byť o kúsok viac. Inak som to čítala veľmi dlho. Celkom mi to prišlo ako nudný príbeh.

havrmoni
21.03.2019 5 z 5

Tohle se mi opravdu moc líbilo. Krásný příběh pro oddych od každodenních starostí a povinností :)

MinaHawke
27.02.2017 4 z 5

Moc hezký příběh. Robina mi byla velmi sympatická a i lord Exmouth byl sympatický.

Luccy78
06.08.2016 4 z 5

Pro Robinu by bylo vysvobozením, kdyby si na své první a zároveň i jediné společenské sezóně našla manžela. Víc času mít nebude, protože její rodina není moc bohatá a má ještě dvě mladší sestry. Jenže ona si chce vzít muže, který ji bude milovat a vážit si ji. Jinak raději zůstane sama a má v záměru dělat třeba guvernantku. Její plány ji ale naruší ovdovělý lord Daniel, který by pro ni byl vhodným manželem, což schvalují i jejich matky. Ale dokáže najít Daniel ve svém zlomeném srdci místo pro novou lásku a zároveň matku pro své dvě holčičky?