Dům na útesech

Dům na útesech https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91080/dum-na-utesech-91080.jpg 4 22 5

Sestry Horne série

Slečna Marianne Horneová přijíždí do Cornwallu, aby dělala společnost své stárnoucí pratetě. Očekává život sice v přepychu, ale klidný a poměrně osamělý. To, že se stane účastnicí dobrodružství, v němž nechybějí pašeráci a špioni, by ji nikdy nenapadlo. Neví, komu má vlastně důvěřovat, a instinktivně se přimkne k sympatickému panu Beckovi. Ovšem z něho se nakonec vyklube Andrew, markýz z Marlbecku, tedy šlechtic, který dozajista nestojí o pouhou vikářovu dceru. Tak proč jí neustále věnuje takovou pozornost a obdiv?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Marianne and The Marquis , 2007

miruska1
19.09.2022 3 z 5

Zajímavý příběh, četlo se to dobře.....

munka
11.12.2020 4 z 5

Pekné oddychové čítanie v týchto neľahkých dňoch.

erculka
27.09.2020 4 z 5

Pekný príbeh. hezké čtení.

Luccy78
19.07.2016 4 z 5

Mě se příběh líbil, bylo to takové příjemné čtení okořeněné honbou za pašeráky a zrádcem, který donášel Francouzům. Pěkný začátek příběhu třech sester Horneových.

modranka
21.01.2014 4 z 5

Celkom zaujímavý príbeh, až na to, že keby sa stiahlo tak 50 strán, bolo by to super. Chytanie pašerákov sa točilo akosi stále dokola, ale séria je o troch sestrách a troch priateľoch (špiónoch) za čias po Napoleonovi.

harlekýnky historické romance

Anne Herries (p)
britská, 1950
2007  63%Kráska a zvíře
2009  73%Dům na útesech
2003  75%Sňatek naruby
2009  72%Nevěsta pro kapitána
2005  73%Prokletý darebák

Kniha Dům na útesech je v