Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Jde o milostný příběh, takže kdyby v něm chyběla nějaká ta erotika a sexuální napětí, byla bych zklamaná. Takže já byla s knížkou maximálně spokojená a tomu, kdo má také rád tento žánr, mohu jen vřele doporučit.. :-)

16.05.2015 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Vera Cowie

Přes den pracovitá asistentka v kanceláři, v noci luxusní kurtizána plnící všechna tajná přání svých bohatých zákazníků.. A když pomůže jednomu muži zákona jako tajná informátorka, třeba se jim podaří zastavit velmi rozsáhlý obchod s tvrdou pornografií a otevřít svá srdce vzájemné lásce, která dokáže zacelit i staré rány. Móóóc hezké.. :-)

16.05.2015 5 z 5

Kouzlo života Kouzlo života Donna Hay

Velmi pěkný příběh dvou žen, která každá pochází sice z jiného prostředí, ale jejich otcové mají podobný životní názor, že "ženská patří jen k plotně a rodit děti". A obě se snaží proti tomuto jejich přesvědčení vzepřít a všem dokázat pravý opak..

Vysoká škola bontonu Vysoká škola bontonu Marie Formáčková

Perfektní pomocník společenského chování. Jsou zde základy i pro jednání s lidmi při obchodních schůzkách, společenských událostech, etikety při stolování, rozdíly ve stolování v cizích zemích a v poslední kapitole pod názvem "Šaty dělají člověka" se dozvíme vše o oblékání, co by v našem šatníku chybět nemělo, na jakou akci se hodí jaké oblečení a co náš styl oblékání o nás samotných vypovídá. Velmi příjemnou a jednoduchou formou získáme vědomosti, které se budou určitě jednou hodit a pak na konci každé kapitoly v kostce jednou větou upozorňuje na vyloženě faux pas, kterého by jsme se měli určitě vyvarovat.

Tančím tak rychle, jak dokážu Tančím tak rychle, jak dokážu Barbara Gordon

Hodně silná a "hutná" kniha, kterou jsem nedokázala číst najednou a zároveň jsem nemohla přestat.. Neustále jsem u ní přemýšlela a hodnotila svůj život. Po přečtení mám pocit, že nikdo nejsme zcela normální a kolikrát balancujeme na hraně "normálnosti". Jsme zahlceni permanentním stresem z práce, ze starostí o domácnost, rodinu, děti, z pocitů vlastní nedostatečnosti a méněcennosti a přitom si ani neuvědomujeme, že stačí jen zlomek z toho tlaku, který zapůsobí jako spouštěcí mechanizmus a ocitneme se sami na pokraji bláznovství. Je tak snadné do všeho spadnout, ale tak obtížné se z toho sevření vysvobodit.. A přesto tady zůstává naděje, že to se to dá zvládnout, jako i Barbaře.

Smrtelný lék Smrtelný lék Jodie Larsen

Moc dobře zpracovaný děj, špinavé praktiky firmy, která se kvůli závratnému nálezu nebezpečné látky neštítí dělat pokusy na dětech a dokonce vraždit. Byla jsem napnutá od začátku až do konce.. Paráda, vřele doporučuji!

10.05.2015 5 z 5

Prázdniny s Pradědečkem Prázdniny s Pradědečkem Svatopluk Hrnčíř

Příjemná knížka pro děti, které mají rádi dobrodružství a vědí, co znamená to kouzelné slůvko "kamarádství"..

Další prevít? Jen to ne! Další prevít? Jen to ne! Simon Brett

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

Kdo to tady chodí! Kdo to tady chodí! Simon Brett

Vtipné, lehce sarkastické, ale opět až neskutečně pravdivé.. :-)

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Nejlepší díl, je vtipný, zábavný a tááák pravdivý.. :-)

Vévodkyně v přestrojení Vévodkyně v přestrojení Eloisa James

Tak tahle bych řekla, že je z celé série Zoufalých vévodkyň nejpovedenější a zároveň se nejlépe četla :-)

Osudová láska Osudová láska Eloisa James

Většina romantických knih, co jsem četla, začíná seznámením dvou hlavních hrdinů.. Tady máme příležitost nahlédnout do dění již sezdaného páru, ze kterého vyprchalo kouzlo zamilovanosti, ale oba mají chuť rozdmýchat uhlíky opravdové lásky.. Rozhodně se mi tento díl líbil více než první.

Zoufalé vévodkyně Zoufalé vévodkyně Eloisa James

Po přečtení prvních stran jsem myslela, že knihu odložím.. Neskutečně se to táhlo, jako med, ale naštěstí jsem vydržela a byla překvapena náhlým zvratem. Doporučuji vydržet, je to příjemná romantická kniha :-)

04.05.2015 3 z 5

Pleteme čepice, šály, rukavice Pleteme čepice, šály, rukavice Lena Fuchs

Perfektní pomocník i pro začínající pletařky (pletaře). Obsahuje srozumitelné návody, fotografie hotových výrobků, prostě vše, co pro povedený výrobek je potřeba :-)

Vášeň Caroline Otero Vášeň Caroline Otero Ramón Chao

Eroticky laděná kniha - co jiného taky od deníku španělské kurtizány čekat..

04.05.2015 3 z 5

Breviář společenského chování Breviář společenského chování Milena Majorová

Úžasný pomocník se základy společenského chování. Nenásilně a velmi vtipně formuje chování jedince ve společnosti i mimo ní.

03.05.2015 4 z 5

Nejlevnější klenotnictví Nejlevnější klenotnictví Libor Hofman

Hezká pomůcka pro děti, které mají šikovné ruce a nejen pro ně. Kreslené návody.

03.05.2015 3 z 5

Utopená Sally Utopená Sally Andrew Hall

Mě se knížka moc líbila, přečetla jsem ji za jeden den..

02.05.2015 5 z 5

Písně Jaromíra Nohavici od A do Ž Písně Jaromíra Nohavici od A do Ž Jaromír Nohavica

Moje srdeční záležitost..

02.05.2015

Jak na to - Rukověť praktické ženy Jak na to - Rukověť praktické ženy Tobias Pehle

Úžasná praktická pomůcka nejen pro ženy s podrobnými návody a fotkami. Moc pěkně zpracované.

02.05.2015 5 z 5