Další prevít? Jen to ne!

Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/612/dalsi-previt-jen-to-ne.jpg 4.2201

Prevít 3.

Literatura světová, Humor
Vydáno, Argo

Not Another Little Sod!, 1997

Kniha Další prevít? Jen to ne!

nicolettkaa

Třetí díl se nám (dali jsme ji s přítelem před spaním) líbil o něco méně než ten první (druhý naše knihovna nemá), ale i tak jsme se u toho občas zasmáli. Za přečtení to stojí, ale podruhé už bych to nečetla.

Renncha
05.06.2019

Srandovní a dobře se mi četla, třetí díl dobře ukončil příběh o Prevítovi :) Humor knihy se mi líbí a celkově se mi četlo dobře:)

Haneez
11.04.2019

Předchozí díly se mi líbily víc. Nedokázala jsem se zacist

pingu1
03.03.2019

Třetí díl, stále je něco nového, čemu se dá nahlas zasmát :-)

PavlineCZka
27.04.2018

O něco málinko lepší jak díl 1 a 2, nicméně pořád stejná nuda. Nevím, zda se humor ztratil opravdu někde v překladu, ale mě to zkrátka téměř vůbec nebralo. Výraz dušená šunka byl dobrý :)

mpb1913
13.07.2015

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

Zvonokosy I.
Zvonokosy I.