Další prevít? Jen to ne!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/612/dalsi-previt-jen-to-ne.jpg 4.2201
Série

Prevít 3.

Žánr
Literatura světová, Humor
Vydáno, Argo
Orig. název

Not Another Little Sod!, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Další prevít? Jen to ne!

Přidat komentář
nicolettkaa
04. března

Třetí díl se nám (dali jsme ji s přítelem před spaním) líbil o něco méně než ten první (druhý naše knihovna nemá), ale i tak jsme se u toho občas zasmáli. Za přečtení to stojí, ale podruhé už bych to nečetla.

Renncha
05.06.2019

Srandovní a dobře se mi četla, třetí díl dobře ukončil příběh o Prevítovi :) Humor knihy se mi líbí a celkově se mi četlo dobře:)


Haneez
11.04.2019

Předchozí díly se mi líbily víc. Nedokázala jsem se zacist

pingu1
03.03.2019

Třetí díl, stále je něco nového, čemu se dá nahlas zasmát :-)

PavlineCZka
27.04.2018

O něco málinko lepší jak díl 1 a 2, nicméně pořád stejná nuda. Nevím, zda se humor ztratil opravdu někde v překladu, ale mě to zkrátka téměř vůbec nebralo. Výraz dušená šunka byl dobrý :)

mpb1913
13.07.2015

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

1

Doporučujeme

Zvonokosy I.
Zvonokosy I.
Pohyblivé obrázky
Pohyblivé obrázky
Těžké melodično
Těžké melodično
Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech
Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech