Další prevít? Jen to ne!

Další prevít? Jen to ne!

Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/612/dalsi-previt-jen-to-ne.jpg 4.2148

Prevít (4.)

Not Another Little Sod! (1997)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Argo

mpb1913
13.07.2015

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

Katka.Venus
16.10.2014

Ještě lepší než první a druhý díl dohromady :) Líbilo se mi,jak si mohu pročítat myšlenky Dušené šunky i Hryzouna :)

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

kamolka
01.07.2014

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.

helenkan
05.04.2014

Docela jsem se pobavila i zasmála :)

Martina139
20.03.2014

Další humorný díl, obohacený novým miminem alias "dušenou šunkou". Některé výrazy mě teda dostávaly do kolen.

kkouzlo
03.03.2014

V tomhle díle mi vadilo "nové mimino", ale jinak zase super relax :)

Liv
10.12.2013

Když jsme museli ve škole číst nahlas a pracovat s hlasem, byla to fuška se nesmát :)

HanaNov
08.08.2013

Poslední díl série o malém prevítovi, který se tentokrát dočká protivníka v podobě malého sourozence. Kniha je opět nevtíravě humorná, avšak oproti předchozím dvěma dílům je o poznání slabší. Oproti břitkosti, jasnosti a stručnosti předchozích dílů, zde najdeme o něco delší rozvolněné "filozofující" pasáže, které však trochu zdržují, protože se dostávají k věci pomalu a spíše oklikou. Nicméně v celkovém hodnocení se jedná opět o skvěle napsanou knihu pro pobavení a oddech...

asterixka
26.06.2012

Další prevít? Ano! Opět jsem se skvěle pobavila :-)

loudalouda
18.02.2012

suprová knížka Celá tahle série pravítů je bezvadná