Lucc93 Lucc93 komentáře u knih

Dar Dar Louise Jensen

Když jsem četla popis knihy, vyděsily mě vize, která má hlavní postava vidět po transplantaci srdce. Bála jsem se, že to bude až moc sci-fi a trošku od toho očekávala pohromu. Naštěstí je to v knize podáno vcelku inteligentně, takže jsem to zkousla a knihu dočetla. Zajímavý příběh, jen konec za mě malinko překombinovaný.

21.08.2021 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

SUPER! Vůbec jsem od toho nečekala mnoho a bylo to opravdu parádní. Autorka skvěle píše, takže to bylo hodně čtivé a knihu jsem stihla přečíst za 24 hod. Příběh neobvyklý a moc se mi líbila hlavní postava, společně s jejím synem. Určitě doporučuji.

15.08.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný příběh z prostředí nemocnice. Láska dvou teenagerů, jejich životní příběhy plné odříkání. Moc se mi to líbilo, přečteno za jeden den. Určitě doporučuji!

13.08.2021 5 z 5

Dům, ve kterém jsme vyrůstali Dům, ve kterém jsme vyrůstali Lisa Jewell

Zvláštní kniha, která měla, dle mého, velmi ponurou atmosféru. Od poloviny jsem měla i dost velký problém knihu dočíst. Ale nakonec jsem se kousla a zvládla to. V podstatě je v knize kladen velký důraz na rodinné vztahy, psychické problémy postav.. Nemůžu říct, že by se mi to vyloženě nelíbilo, ale četla jsem už lepší knihy.

12.08.2021 3 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Mně se to líbílo. Velmi neobvyklý příběh, něco takového zažít musí byt peklo. Navíc, to všechno, co se stalo na ostrově, je velmi pěkně vymyšlené, zápletka se opravdu povedla. Jen, více se mi líbilo vyprávění z ostrova, než v reálném čase s reportérkou. Chválím i konec, nečekala jsem, že mě tam ještě něco překvapí.

04.08.2021 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

Čekala jsem od toho mnohem víc .. Bylo to moc takové americké nebo nevím, jak to popsat. Dočetla jsem, ale že bych z toho byla nějaká nadšená, to určitě ne.

27.07.2021 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Říkala jsem si, že mě další kniha od Hooverové nezklame a taky, že ne. Opět neskutečně čtivé, krásný příběh. Byla jsem dojatá, chvílemi šokovaná a taky jsem trošku záviděla.. tu krásnou lásku mezi nimi.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje první kniha od této autorky a i když se zamilovaným románkům docela vyhýbám, tohle mě dostalo. Neskutečně čtivé a ten příběh byl krásný. Na základě toho jsem hned sahala po dalších knihách tento autorky a věřím, že nebudu zklamaná.

Vlk Vlk Mo Hayder

Našla jsem si tuto knihu zde na databázi a dle recenzí a popisu děje jsem se na ní neskutečně těšila. Bavilo mě to, ale večer jsem měla trošku problém ji číst, jak na mě působila děsivě. Velmi sympatický mi byl detektiv Caffery. Koukala jsem, že knih je více, každopádně, nevím jestli seberu odvahu číst znovu takovou brutalitku.

27.07.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Já ani nemám slov. Moje druhá kniha od Alenky Mornštajnové, první byly Tiché roky. Hana se mi líbila víc, uvidíme, jaký pocit budu mít z dalších knih, protože už se na ně klepu :-). Díky těmto knihám se naučím něco z historie, v dějinách mám totiž velké mezery a taky dostanu pěkný vhled do dob, kdy se udávaly tyhle hrozny věci :(. Upřímně jsem nedokázala pochopit, jak je možné, že se takový zvěrstva děly poměrně nedávno. Hrozná doba. Každopádně, Hana byla perfektní.

Život střídá smrt Život střídá smrt Petr Prouza

Velmi dojemné, člověk si při čtení této knihy více uvědomí, jak je zdraví to nejdůležitější, co máme.

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Jedním slovem perfektní kniha. Chvílemi jsem se na začátku ztrácela v postavách, ale později jsem se už orientovala. Moc se mi líbil příběh a kniha předčila očekávání. Doporučuji.

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Krásný příběh, kniha byla velmi čtivá a moc se mi líbilo, jak bylo popisováno prostředí, kde hlavní postavy v žili. Kniha ve mě probouzela klid. Dávám 5 hvězdiček.

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Od této knihy jsem nečekala příliš, ale byla super. Obyčejný příběh psaný hodně čtivou formou, líbila se mi ta "česká" rodinná atmosféra. Možná by mohlo být méně hádek. Mrzel mě dost otevřený konec.

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Humorná, výborně se četla, líbil se mi příběh i napětí. Jsem mile překvapena. Dávám 4 hvězdy.

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Průměrná kniha, vcelku dobře se četla, ale nijak mě extrémně nezaujala. Maise na mě působila dost dětsky a Evan jako slaboch. Námět super, převážně za to dávám 3 hvězdy.

22.07.2021 3 z 5

Proměny srdce Proměny srdce Jude Deveraux (p)

Oddechovka, přečteno za jeden den :)

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nemám slov. Kniha plná lásky i krutosti. Realita těch, kdo trpí touto chorobou. Za mě 5 hvězd.

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Jedním slovem neskutečné psycho. Ale byla to pecka. I když má kniha přes 400 stran, přečetla jsem ji za velmi krátkou dobu, protože jsem se jednoduše nemohla odtrhnout. Jedna z nejlepších knih, kterou jsem četla. Dočítala jsem jí večer a přiznávám, že mi bylo dost ouzko a na ulici bych v tu chvíli nevyšla ani za nic. Dávám 5 hvězd a těším se na další knihy od této autorky.

Stalo se včera v noci Stalo se včera v noci Adele Parks

Průměr. Nechápu, proč je kniha takhle obsáhlá, protože 90% textu je zbytečně natahovaný a kolikrát jsem ani nevnímala co čtu. Moc popisků a myšlenek. Příběh jako takový ale nebyl zlý.

22.07.2021 2 z 5