LucaR8 LucaR8 komentáře u knih

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Příjemné doplnění celé série. Ještě by to chtělo deník Alison

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Druhá knižní série co od spisovatelky, po Roztomilých lhářkách, čtu. Autorčin styl mi sedí, příjemná oddechovka. Ikdyž už jsem na tyhle knížky asi moc stará :)

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Hned od začátku bylo jasné, jak to celé dopadne. I přesto jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Asi jsem chtěla vědět, jaké další dětinské hry na sebe hlavní postavy vytáhnou. Znovu bych knihu už nečetla.

25.09.2019 2 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla hezky, jen od začátku bylo jasné, jak celý příběh dopadne. Příběh mi kazila naivita a nedostatečná sympatičnost (alespoň pro mě) hlavní představitelky

25.09.2019 3 z 5

Úžasné doplnění k sérii Harryho Pottera. Kniha je skvěle napsaná, místy i vtipná. Ilustrace zvířat nádherná. Škoda, že nebyly ke každému zvířeti. Ale z podrobného popisku se dalo krásně představit. Nádherná kniha

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Velmi čtivá kniha, příjemné a rychlé tempo. Líbilo se mi prolínání minulosti/přítomnosti, více vyprávění z minulosti s dětskými postavami. Spokojená jsem byla i s rozuzlením a koncem příběhu.

25.09.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se v podstatě četla sama. Příjemný styl vyprávění, střídání minulosti a přítomnosti. Z některých pasáží jsem měla až husí kůži z toho, jak zvrácená lidská mysl někdy dokáže být. Konec, v porovnání s celým příběhem, mi k příběhu moc nesedí. Což trochu pokazilo celkový dojem z jinak velmi dobře napsaného příběhu.

11.09.2019 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Trochu mám problém s ujasněním dojmu z knihy. Styl vyprávění nebyl tím pravým ořechovým, určitě podobné knihy nebudu v budoucnu vyhledávat. Kniha byla zhruba do půlky taková nevýrazná, zmatená - nedokázala jsem se začíst. Děj mě vůbec nevtáhl do sebe. Aspoň, že ke konci to dostalo spád s nečekaným rozuzlením.

11.09.2019 2 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Popravdě musím říct, že jsem se nesmírně nudila a nějak nechápu, že jsem knihu vůbec dočetla. Vleklý, nevýrazný a v podstatě žádný děj...konec byl pro mě překvapení, ten jsem nečekala. Bohužel to ale nevyvážilo můj celkový pocit z příběhu.

11.09.2019 2 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Moc milá sbírka temnějších pohádek z kouzelnického světa. Přečteno jedním dechem.

11.09.2019 5 z 5

Serie Harryho je moje srdcová záležitost. Bohužel mi forma scénáře moc nesedla, takže jsem knihu četla asi týden při pauzách v práci. Příběh byl zajímavý, ale zvonu už číst určitě nebudu

11.09.2019 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

moje srdcová záležitost. Hodně dlouho jsem se srovnávala s tím, že žádný další díl už nebude...

11.09.2019 5 z 5

moje srdcová záležitost. Pamatuji si, že jsem knihu vyloženě vydupala k Vánocům. Při rozbalování dárků jsem ji samozřejmě rozbalila jako první, hned se začetla a ostatní dárky už mě vůbec nezajímaly

11.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

11.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

11.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)